Blogs

8 iemesli, kāpēc nevajag izvēlēties patstāvīgu mājas lapas izveidošanu

Mājas lapas izveidošana – tas ir visefektīvākais intruments, lai paaugstinātu Jūsu biznesa pievilcību un iekarotu auditoriju Internetā. Daudzi uzņēmēji uzskata, web lapas izveide ir vienkāršs process, tāpēc ir pieejams pat viņiem pašiem. Baltic Design Colors speciālisti gatavi pierādīt pretējo: ja Jums nav mājas lapas izveidošanas pieredzes, Jūs riskējat pieļaut kļūdas, kuras var dārgi maksāt.

03 novembrī 2014 | Lasīt vairāk

Mājas lapas veidošana, kura dos kompānijai stabilu ienākumu

Liktos, Jūs pieliekat lielas pūles, lai padarītu savu biznesu veiksmīgu, tērējat naudu reklāmai, izdomājat dažādas reklāmas akcijas, taču nevarat sagaidīt vajadzīgo rezultātu. Var būt iemesls tam ir: Jūs neesat iedarbinājis vienu no galvenajiem instrumentiem – neesat pasūtījis tadu opciju, kā mājas lapas veidošana?

18 septembrī 2014 | Lasīt vairāk

Mājas lapu izveide – profesionāļu pakalpojumi

Ja Jūs nopietni interesējaties par veiksmīgu biznesa attīstību Internetā, profesionāla mājas lapu izveide tam palīdzēs. Lēmums izveidot savu mājas lapu droši vien nebūs spontāns. Veicot mārketinga pētījumus, Jūs sapratīsiet, personīgais interneta resurs dos daudz iespēju: klientu bāzes paplašināšanās, biznesa strauja attīstība, brenda atpazīstamība, tirgus reputācijas paaugstināšanās.

04 augustā 2014 | Lasīt vairāk

Mājas lapas veidošana: biznesa-resursa izveide

Ja Jūs pavisam nesen pārgājāt uz jaunu biznesa attīstības līmeni un domājat par efektīvākām tā virzības shēmām: padomājiet vai nebūtu labāk uzreiz nodrošināt savu klātbūtni Internetā, lai nodrošinātu dialogu ar potenciālajiem klientiem augstākā, mūsdienīgākā līmenī. Mājas lapas veidošana šinī gadījumā kļūst par nepieciešamību, bet turpmākā SEO optimizācija – par brīnišķīgu iespēju palielināt pārdošanas apjomus un vēl vairāk paaugstināt sava brenda atpazīstamību.

14 jūlijā 2014 | Lasīt vairāk

Mājas lapas veidošana un tās mobilā versija Baltic Design Colors kompānijā

Kad pirmo reizi parādījās Internets, programmētāji no paša sākuma zināja, turpmāk tas tikai attīstīsies un mainīsies. To vislabāk parāda fakts, ka Internets ir ne tikai katra pilsoņa mājā, bet arī mobīlajās iekārtās tālu no mājām. Šodien mājas lapas veidošana nozīmē, ne tikai pamata interneta-resursa izstrādi, bet arī tā mobilās versijas ieviešanu.

29 maijā 2014 | Lasīt vairāk

Pieprasīt tāmi

Kontakti

Rakstiet

info@bdcolors.com

Nāciet

Brīvības iela 137, 310 kab., Rīga, Latvija

Saņemt atbildi

Jūs varat arī sazināties, izmantojot formu

Zvaniet mums

Telefons

(+371) 67551357

Mob. telefons

(+371) 22536111, 26015278

Online čats

Partneriem

Piedāvājam sadarbības iespējas reklāmas aģentūrām, izstrādātājiem, mājas lapu izstrādes un virzīšanas kompānijām.

Kā kļūt par partneri?

Brīvības iela 137-310, Rīga, Latvija

info@bdcolors.com