Blogs

Izveidot sava uzņēmuma mājas lapu – kļūt par tirgus forvardu

Mūsdienās mājas lapu izveide kalpo par obligātu biznesa attīstības nosacījumu. Par uzvarētāju kļūst tas, kurš saviem potenciālajiem klientiem atrodas soli tuvāk, nekā konkurenti. Šodien aizvien lielākai cilvēku daļai internets kļūst par galveno informācijas avotu par precēm un pakalpojumiem, un aizvien vairāk klientu savu izvēli uztic tieši internetam.

21 novembrī 2011 | Lasīt vairāk

Negatīvas atsauksmes Internetā ietekmē pārdošanas līmeni

Interesantus datus noskaidroja marketinga aģentūra “Cone” no Bostonas, veicot sociālos pētījumus. Veicamās aptaujas tēma – interneta lietotāju viedokļu ietekme uz preču vai pakalpojumu pārdošanas līmeni. Rezultātiem ir jāliek aizdomāties biznesa uzņēmumu īpašniekiem un jo sevišķi tiem, kas izmanto Internetu klientu piesaistīšanai – aptuveni 80% respondentu ir tendēti mainīt savu viedokli par produktu, balstoties uz negatīvām atsauksmēm Internetā.

21 novembrī 2011 | Lasīt vairāk

Atnācu, ietvītoju, uzvarēju

Mūsdienās uzņēmumam nebūt klāt tur, kur ir tā klienti, proti, sociālajos medijos, var nozīmēt reālus zaudējumus. Bet arī interneta vidē konkurence par cilvēku uzmanību saasinās un, lai gūtu panākumus, klientu «copēšanai» jāmeklē jauni triki.

07 novembrī 2011 | Lasīt vairāk

Mājas lapas kā reklāmas instrumenta izveide. Darbs ar vizuālo noformējumu.

Lai panāktu efektīvu mājas lapas darbu, vispirms vienmēr jādomā par tās vizuālo noformējumu. Pirmais pozitīvais iespaids par visu mājas lapu veidojas, lielā mērā pateicoties kvalitatīvam noformējumam. Liela loma te ir dizainera darbam, kurš piedalās mājas lapas izstrādē. Mājas lapas izveide sākas tieši ar dizainu

29 augustā 2011 | Lasīt vairāk

Mājas lapas teksta loma tās virzīšanā meklēšanas sistēmās

Mājas lapā ievietotais teksts būtiski ietekmē tās virzīšanu meklēšanas sistēmās. Mājas lapas izstrāde ir efektīvs marketinga instruments, kam jāvelta īpaša uzmanība attiecībā uz kontentu. Teksta lomu meklēšanas sistēmā nosaka tas apstāklis, ka mājas lapas indeksācijai ir nepieciešama informācija. Ja trūkst informācijas, kuru meklēšanas sistēma spētu nolasīt, tad līdz ar to nenorisinās ranžēšanas procesi. Tas rada sekas – meklēšanas sistēmā mājas lapu atzīst par nepopulāru, neapmeklētu un nevajadzīgu.

22 augustā 2011 | Lasīt vairāk

Īstais brīdis mājas lapai

Vai jūs kādreiz ir pārņēmusi sajūta, ka esat vienīgais uzņēmums, kuram vēl nav savas mājas lapas internetā? Varbūt sakāt, ka jums to nevajag? Varbūt nezināt, ar ko sākt? Varbūt esat uzrunājis kaimiņu Jānīti un viņš sola par pārdesmit latiem izveidot jums mājas lapu, kamēr firmas, kas ar to nodarbojas, prasa tūkstošus? Varbūt esat domājis par mājas lapu, bet nezināt, kādu to gribat?

27 aprīlī 2011 | Lasīt vairāk

Mājas lapas izstrāde ir modes lieta vai nepieciešamība?

Mūsdienās daudzas dažāda līmeņa un mēroga kompānijas domā par mājas lapas izveidi. Krīze ir ievērojami iedragājusi tirgus finansiālo stāvokli, tādēļ vadītāju uzmanību šobrīd saista niša, kas neprasa prāvus izdevumus – globālais informācijas tīmeklis Internets.

27 aprīlī 2011 | Lasīt vairāk

Mājas lapas izveide: vai skaistums vairs nav modē?

Var droši konstatēt, ka mūsdienu patērētājs ne vien ir apzinājies globālā Interneta tīkla priekšrocības, bet arī sācis aktīvi izmantot tā labumus. Šodien jau vairāk nekā 90% web tīmekļa lietotāju atrod viņiem nepieciešamās preces vai pakalpojumus ar dažādām meklētājsistēmām: Google, Яндекс, Рамблер un citām. Tādējādi, ja kompānija vēlas gūt jaunu klientu ievērojamu pieplūdi, tai ir jāpasūta mājas lapas, turklāt vēlams, skaistas, izveide.

27 aprīlī 2011 | Lasīt vairāk

Pieprasīt tāmi

Kontakti

Rakstiet

info@bdcolors.com

Nāciet

Brīvības iela 137, 310 kab., Rīga, Latvija

Saņemt atbildi

Jūs varat arī sazināties, izmantojot formu

Zvaniet mums

Telefons

(+371) 67551357

Mob. telefons

(+371) 22536111, 26015278

Online čats

Partneriem

Piedāvājam sadarbības iespējas reklāmas aģentūrām, izstrādātājiem, mājas lapu izstrādes un virzīšanas kompānijām.

Kā kļūt par partneri?

Brīvības iela 137-310, Rīga, Latvija

info@bdcolors.com