Blogs

Mājas lapas izveide. Kāpēc Jums tas jādara?

Izveidot mājas lapu nav tik viegli, kā liekās. Pareiza mājas lapas izveide – tas ir kas vairāk, nekā pievilcīgs web lapu dizains, ērta navigācija, interesants kontents. Mūsdienu biznesā nepieciešams izstrādāt efektīvu mārketinga stratēģiju, lai piesaistītu pircējus un stimulētu mazā biznesa izaugsmi. Mūsu tehnoloģiskajā laikmetā, kad vidēji katrs trešais cilvēks izmanto internetu ikdienas vajadzībām, web-lapas izveide ir obligāts nosacījums kompānijas efektīvas darbības nodrošināšanai.

09 maijā 2014 | Lasīt vairāk

Vietņu optimizācija: dažas viltības, lai padarītu jūsu vietni draudzīgu meklēšanas sistēmām

Ja jūs vēlaties, lai jūsu vietne nodrošinātu jums stabilu datplūsmu, vietņu optimizācija Baltic Design Colors – tas ir jūsu labākais risinājums.

25 martā 2014 | Lasīt vairāk

Imidža mājas lapas: kad mājas lapu izveide ir nepieciešamība

Mājas lapas preču un pakalpojumu pārdošanai nav nekāds retums. Taču preci vai pakalpojumu ne vienmēr izdodas pārdot „pa tiešo”. Ja cilvēkam ir nepieciešams sarežģīts pakalpojums, tad biznesprocesiem jāņem vērā „sarežģīto pārdošanu” īpatnības.

05 martā 2014 | Lasīt vairāk

Mājas lapas izveidošana

Mājas lapas izveidošana – nav nemaz tik vienkārša procedūra, kā liekās no pirmā acu skata. Web-resursa radīšanas pirmais etaps ir tā izstrādāšana. Izstrādāt mājas lapu – tas ir viens, to ir jāizveido veiksmīgi un pareizi jāizprojektē. Pretējā gadījumā tas var ietekmēt kompānijas nākotni. Labāk neradīt nekādu resursu, nekā radīt sliktu un nekvalitatīvu resursu.

10 februārī 2014 | Lasīt vairāk

Mājas lapu izveide biznesam

Jebkurš mazā vai vidējā biznesa pārstāvis zin, ka, sakarā ar mūsdienu tendencēm, pirmkārtas uzdevums ir nodrošināt savas kompānijas klātbūtni Internetā.

09 janvārī 2014 | Lasīt vairāk

Mājas lapas izveidošana lietotājiem

Šodien, katrs no mums, cenšas iet solī ar laiku un nodrošināt savu klātbūtni Internetā. Daži izmanto sociālos tīklus, veidojot savus profilus, citi veido blogus, bet savukārt citi nonāk pie domas par web-resursu izveidi.

22 novembrī 2013 | Lasīt vairāk

Mājas lapu izveide kopā ar pieredzējušiem speciālistiem – jūsu ceļš uz veiksmi

Pašlaik ikkatram uzņēmumam ir jābūt savai mājas lapai, cita varianta nav. Šeit drīzāk jautājums izvirzāms šādi – ko jūs vēlaties iegūt no savas mājas lapas? Tā ir jūsu vizītkarte, korporatīvais portāls saziņai un darbam vai plaša mēroga projekts, kuram gala rezultātā jāsagādā peļņa jūsu uzņēmumam?

30 septembrī 2013 | Lasīt vairāk

Pieprasīt tāmi

Kontakti

Rakstiet

info@bdcolors.com

Nāciet

Brīvības iela 137, 310 kab., Rīga, Latvija

Saņemt atbildi

Jūs varat arī sazināties, izmantojot formu

Zvaniet mums

Telefons

(+371) 67551357

Mob. telefons

(+371) 22536111, 26015278

Online čats

Partneriem

Piedāvājam sadarbības iespējas reklāmas aģentūrām, izstrādātājiem, mājas lapu izstrādes un virzīšanas kompānijām.

Kā kļūt par partneri?

Brīvības iela 137-310, Rīga, Latvija

info@bdcolors.com