Blogs

MODX.RU — jauns starts! Ir palaista projekta MODX.RU jaunā versija

Šodien mūsu kompāniju “Baltic Design Colors” ir piemeklējis lielisks notikums – mēs paziņojam par pilnīgi jauna projekta MODX.RU palaišanu.

13 septembrī 2013 | Lasīt vairāk

SIA “Baltic Design Colors” piedalās projektā „Latvijas Interneta Asociācijas un Latvijas Telekomunikāciju Asociācijas biedru darbaspēka kvalifikācijas celšana”

SIA “Baltic Design Colors” piedalās projektā „Latvijas Interneta Asociācijas un Latvijas Telekomunikāciju Asociācijas biedru darbaspēka kvalifikācijas celšana”, ko līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds. Biedrība „Latvijas Interneta asociācija” un v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” 15.12.2010.g. līgumu Nr. L-APA-10- 0024.

21 augustā 2013 | Lasīt vairāk

SEO-industrijas 10 trendi: kas gaida SEO 2013. un 2014. gados

Pēc tam, kad vairums no mums ir atguvušies pēc Penguin 2.0 iznākšanas, kas sagaida tuvākajos gados SEO un marketingu sociālajos tīklos? Acīmredzot, ka Google koncentrējas uz Spam-a iznīcināšanu un lietotāju ērtību uzlabošanu, veidojot optimālāku kontentu.

20 augustā 2013 | Lasīt vairāk

Kāpēc mājas lapu izveide pašlaik ir tik populāra?

Grāmatās par socioloģiju, kuras sarakstītas vēl deviņdesmitajos gados, ir pieminēts, ka cilvēks vienas paaudzes ietvaros nespēj kļūt turīgs saviem spēkiem.

12 jūlijā 2013 | Lasīt vairāk

Kāpēc ir vajadzīga pārdomāta mājas lapas izveide

Pašlaik Internets – tas ir ne tikai noderīgas informācijas avots, bet arī iespēja nopelnīt ne mazumu naudas. Tāds pakalpojums, kā mājas lapas izveide, mūsdienās ir neticami pieprasīts. Praktiski ikviens uzņēmums, kas pārdod savas preces vai pakalpojumus, sevi prezentē Internetā.

26 jūnijā 2013 | Lasīt vairāk

Kas ir SEO optimizācija, un kā tā spēj palīdzēt Jūsu biznesam?

Neraugoties uz to, ka ikviens uzņēmējs apzinās savas reklāmas nozīmīgumu Internetā, kad runa ir ievirzījusies par kādām reālām biznesa virzīšanas metodēm Vispasaules tīklā, tikai nedaudzi kompānijas “BDColors” klienti izprot, ko nozīmē SEO optimizācija un kā tā spēj sekmēt biznesa attīstību.

30 maijā 2013 | Lasīt vairāk

Kāpēc mājas lapu izstrāde ir tik populāra?

Pašlaik mājas lapu izstrāde ir kļuvusi par populāru pakalpojumu, bet tas ir tāpēc, ka tieši Internets ir tā zelta dzīsla, kas spēj sagādāt milzīgus ienākumus pat tiem, kas netiecas iekļūt lielajā biznesā.

22 aprīlī 2013 | Lasīt vairāk

Mājas lapas izveide: kāpēc tā ir vajadzīga?

Grūti noticēt, ka vēl pirms pieciem gadiem ar Internetu viss bija citādāk. Pirmkārt, nebija tik liela daudzuma mājas lapu un attiecīgi arī uzņēmumu, kas piedāvā savas preces, produkciju un pakalpojumus.

22 martā 2013 | Lasīt vairāk

Pieprasīt tāmi

Kontakti

Rakstiet

info@bdcolors.com

Nāciet

Brīvības iela 137, 310 kab., Rīga, Latvija

Saņemt atbildi

Jūs varat arī sazināties, izmantojot formu

Zvaniet mums

Telefons

(+371) 67551357

Mob. telefons

(+371) 22536111, 26015278

Online čats

Partneriem

Piedāvājam sadarbības iespējas reklāmas aģentūrām, izstrādātājiem, mājas lapu izstrādes un virzīšanas kompānijām.

Kā kļūt par partneri?

Brīvības iela 137-310, Rīga, Latvija

info@bdcolors.com