Blogs

Kāpēc šodien web mājas lapu izstrāde kļuvusi aktuāla?

Nav noslēpums, ka ar katru gadu pieaug vienkāršā patērētāja interese attiecībā uz Internetu. Un ja vēl pavisam nesen Globālais Vispasaules tīmeklis kalpoja par virtuālo vidi, kurā cilvēki iepazīstas un sazinās no dažādām pasaules malām, kā arī izklaides un informācijas ieguves avotu, tad šodien aizvien vairāk cilvēkus Internets piesaista ar darba iespējām.

07 decembrī 2012 | Lasīt vairāk

Mājas lapas optimizācija – uzticieties speciālistiem

Kad jūs mēģināt kaut ko sameklēt kādā no meklēšanas sistēmām, tad visticamāk rezultātus nemeklējat tālāk par pirmo lappusi. Meklēšanas sistēmas, nosakot, kādai mājas lapai piešķirt pirmo vietu, kurai – otro, bet kuru ievietot pēdējā vietā, ņem vērā iekšējos un ārējos faktorus. Iekšējie saistīti ar mājas lapas saturu, bet ārējie – ar atsauču kvalitāti uz jūsu web resursu no citām mājas lapām.

07 decembrī 2012 | Lasīt vairāk

Mājas lapu izveide – visu darām pēc noteikumiem

Pašlaik bez mājas lapas neiztiek neviens uzņēmums, vēl jo vairāk, tiek veidotas dažādas mājas lapas – spēļu, personīgās un tml. Ja esat izlēmuši, ka mājas lapu izveide – šobrīd vissvarīgākais darbs, bet agrāk neko tamlīdzīgu neesat darījis, tad vispirms pievērsīsimies dažiem svarīgākajiem momentiem:

07 decembrī 2012 | Lasīt vairāk

Izveidot mājas lapu biznesam

Izveidot mājas lapu biznesam – tās mērķis ir apmeklētāju informēšana par jums un jūsu biznesu. Resursa lappusēs ievietotajam teksta kontentam piemīt reklāmas vai tīri informatīvs raksturs.

12 novembrī 2012 | Lasīt vairāk

Jebkurā gadījumā mājas lapu izveide ir jāuztic profesionāļiem

Jebkura web resursa veiksmīgums un uzplaukums zināmā mērā atkarīgi no dažādu nianšu ievērošanas izstrādes posmā. Visos gadījumos mājas lapu izveide ir jāuztic profesionāļiem, kuri ir īsti sava darba lietpratēji un spēj pielietot milzum daudz dažādas unikālas un praksē pielietotas metodes.

12 novembrī 2012 | Lasīt vairāk

Mājas lapu izstrāde un to virzīšana

Mājas lapu izstrāde un izveide ir diezgan sarežģīts daudzpakāpju process, kam vajadzīgs laiks, nauda un, kas ir sevišķi svarīgi, intelektuālie resursi.

12 novembrī 2012 | Lasīt vairāk

Kas ir jāzina, ja vēlaties izveidot mājas lapu

Internets ir milzīgs informācijas avots, un šeit ir iespējams saņemt atbildi praktiski uz jebkuru jautājumu. Katrs lietotājs izmanto Vispasaules tīklu, lai sameklētu tur sev ko noderīgu – tas ir viņa galvenais mērķis. Tomēr bieži vien tie, kuri izlēmuši izveidot mājas lapu, pamatā uzmanību nevērš resursa saturam; viņus galvenokārt interesē web lapu dizains.

02 oktobrī 2012 | Lasīt vairāk

Web lapu veidošana: nianses un īpatnības

Web lapu veidošana – tas ir darbietilpīgs un sarežģīts process, kura galvenais mērķis ir konkurētspējīga resursa izveide, kas piesaista ar savu dizainu un saturu. Tomēr ne mazāk svarīgu nozīmi ietver arī mājas lapas seo optimizācija.

02 oktobrī 2012 | Lasīt vairāk

Pieprasīt tāmi

Kontakti

Rakstiet

info@bdcolors.com

Nāciet

Brīvības iela 137, 310 kab., Rīga, Latvija

Saņemt atbildi

Jūs varat arī sazināties, izmantojot formu

Zvaniet mums

Telefons

(+371) 67551357

Mob. telefons

(+371) 22536111, 26015278

Online čats

Partneriem

Piedāvājam sadarbības iespējas reklāmas aģentūrām, izstrādātājiem, mājas lapu izstrādes un virzīšanas kompānijām.

Kā kļūt par partneri?

Brīvības iela 137-310, Rīga, Latvija

info@bdcolors.com