Blogs

Mājas lapas izveides uzticēšana profesionāļiem – priekšrocības ir acīmredzamas!

Pašlaik profesionāla mājas lapas izveidošana ir ļoti pieprasīts pakalpojums, pie kam to izmanto ne tikai privātpersonas, bet arī visdažādāko kompāniju, uzņēmumu, firmu un organizāciju pārstāvji. Šāda tendence skaidrojama kā minimums ar dažiem pamata faktoriem...

23 martā 2012 | Lasīt vairāk

Ko nozīmē mājas lapas optimizācija?

Meklēšanas sistēmu optimizācija (seo) – tā ir diezgan ilgstoša procedūra. Taču ja jūs vēlaties, lai jūsu mājas lapa un online bizness piesaistītu maksimālu uzmanību un sagādātu labu peļņu, tad šādā gadījumā seo optimizācija jums ir noteikti nepieciešama.

23 martā 2012 | Lasīt vairāk

Nosacījumi veiksmīgai mājas lapas izveidošanai

Vai tas ir tik vienkārši – mājas lapas izveidošana? Cik lielā mērā efektīvs dizains ietekmē tās funkcijas? Kā norit mājas lapas optimizācija un vai pastāv kādas atšķirības tās virzīšanā salīdzinājumā ar pilnvērtīgiem apjomīgiem Interneta resursiem? Atbildes uz šiem jautājumiem ir aktuālas ne tikai attiecībā uz jaunajiem uzņēmējiem, bet arī tiem, kas mājas lapā saredz efektīvu un drošu sava biznesa attīstības instrumentu. Mēģināsim atbildēt uz šiem jautājumiem.

23 martā 2012 | Lasīt vairāk

Latvijas mediju reklāmas tirgū pērn lielāko pieaugumu sasniedz internets - 17%

Pagājušajā gadā visstraujāk augošais mediju reklāmas tirgus atkal bijis internets – interneta medijos reklāmas apjomi, salīdzinot ar 2010.gadu, pieauguši par 17%, Latvijas Reklāmas asociācijas apkopotie Latvijas mediju reklāmas tirgus rezultāti par 2011. gadu.

15 martā 2012 | Lasīt vairāk

Cik izdevīga kompānijai ir mājas lapu izgatavošana?

Daudziem interesē, kādam mērķim ir nepieciešams <a href="http://www.bdcolors.lv/lv/blog/ka-izveidot-majas-lapu/" title="Izveidot mājas lapu ar Baltic Design Colors">izveidot mājas lapu</a>, vai kompānijām tas ir izdevīgi vai nē? Un kas ir jādara mājas lapas veiksmīgas funkcionēšanas nolūkā, ja jūs vēlaties gūt panākumus un labus rezultātus?

01 martā 2012 | Lasīt vairāk

SEO optimizācija, tās īpatnības un posmi

Mājas lapas meklētāju optimizācija ir vesels pasākumu komplekss, kas balstīts uz to, lai uzlabotu visas resursa pozīcijas, meklētāju sistēmām sniedzot rezultātus. Periodiski interneta lietotāji meklē informāciju par pakalpojumiem vai precēm. Visbiežāk šāda meklēšana saistīta ar vienu mērķi – pasūtīt pakalpojumu vai veikt pirkumu. Lietotājs ievada meklēšanas pieprasījumu, un par atbildi tiek izsniegts saraksts ar atsaucēm uz mājas lapām, kuras atbilst šim pieprasījumam. Kā zināms, meklēšanas sistēma izmanto pirmās lappuses TOP10 rezultātus.

01 martā 2012 | Lasīt vairāk

Mājas lapas izstrāde – jūsu jaunās iespējas biznesā

Nav nekāds jaunums, ka efektīva biznesa vadība mūsdienu apstākļos nav iedomājama bez savas interneta mājas lapas, jo ar tās palīdzību tiek piesaistīti jauni klienti. Ir saprotams, ka vispirms šim nolūkam ir jāveic mājas lapas izstrāde, kuras uzdevums būs reklamēt jūsu biznesu un piesaistīt jaunus klientus. Visumā ir pilnībā iespējams izveidot pārdošanas mājas lapu - līdzīgi interneta veikalam – ar preču katalogu vai pat vienkāršu vizītkartes tipa mājas lapu, kas pie pareizas tās izstrādes un virzīšanas spēs nodrošināt jums pastāvīgu klientu pieplūdumu.

01 martā 2012 | Lasīt vairāk

Pieprasīt tāmi

Kontakti

Rakstiet

info@bdcolors.com

Nāciet

Brīvības iela 137, 310 kab., Rīga, Latvija

Saņemt atbildi

Jūs varat arī sazināties, izmantojot formu

Zvaniet mums

Telefons

(+371) 67551357

Mob. telefons

(+371) 22536111, 26015278

Online čats

Partneriem

Piedāvājam sadarbības iespējas reklāmas aģentūrām, izstrādātājiem, mājas lapu izstrādes un virzīšanas kompānijām.

Kā kļūt par partneri?

Brīvības iela 137-310, Rīga, Latvija

info@bdcolors.com