Mājas lapas veidošana un tās mobilā versija Baltic Design Colors kompānijā

Kad pirmo reizi parādījās Internets, programmētāji no paša sākuma zināja, turpmāk tas tikai attīstīsies un mainīsies. To vislabāk parāda fakts, ka Internets ir ne tikai katra pilsoņa mājā, bet arī mobīlajās iekārtās tālu no mājām. Šodien mājas lapas veidošana nozīmē, ne tikai pamata interneta-resursa izstrādi, bet arī tā mobilās versijas ieviešanu. Neatkarīgi no tā, vai Jums nepieciešama web-lapas izveide, vai gribat priecēt atsevišķā versijā mobilos lietotājus, sadarbība ar Baltic Design Colors kļūs par kolosālu priekšrocību.

Par mājas lapas mobilās versijas izstrādes nepieciešamību

Ja vēl šaubāties, vai Jums ir vajadzīga mājas lapas mobilā versija, jāatzīmē, rūpnieciskā izaugsme ir pieaugusi līdz ar piekļuvi mobilo ierīču Internetam: planšetdatoriem, mobilajiem telefoniem un smartfoniem. Tieši tāpēc mājas lapas veidošana, tās mobilā versija, kā arī turpmākā seo optimizācija kļūst par prioritāti miljoniem mobilo pielikumu izstrādātājiem. Paplašinātās mobilo ierīču versijas, tādas kā, e-pasta lasīšana, īsziņu sūtīšana, savienojamo mobilo web-lapu pārskatīšana palīdz daudziem biznesa pārstāvjiem attīstīt savu darbību, palielināt pārdošanas apjomus un paplašināt klientu bāzi.

Šī salīdzinoši jaunā tehnoloģija – web lapas izveide ar tās turpmāko demonstrēšanu mobilās ierīcēs- dod milzīgu labumu mazā un vidējā biznesa pārstāvjiem.

Web-lapas izveide un tās mobilā versija – kam dot priekšroku?

Jāsaprot, mājas lapas orientētās uz mobilajām ierīcēm, atšķirās no parastām web-lapām. Tāpēc arī tādu mājas lapu izstrāde, kā arī turpmākā seo optimizācija, jāveic savas sfēras īstiem profesionāļiem.

Kas jāņem vērā, izvēloties šādas mājas lapas izveidotājus?

  • Pievērsiet uzmanību portfolio : šeit notiekti jābūt šādu darbu piemēriem.
  • Pajautājiet speciālistam, kādu viņš redz Jūsu mobilo mājas lapu – no viņa atbildes būs daudz kas atkarīgs, tai skaitā Jūsu vēlme ar viņu sadarboties.
  • Izvēlieties, vai darbus veiks viens cilvēks, vai vesela komanda.

Gribat, lai mājas lapas mobilās versijas izstrāde neaizņemtu speciālistam daudz laika un Jūs saņemtu efektīvu resursu? Nāciet uz Baltic Design Colors!

Pieprasīt tāmi

Kontakti

Rakstiet

info@bdcolors.com

Nāciet

Brīvības iela 137, 310 kab., Rīga, Latvija

Saņemt atbildi

Jūs varat arī sazināties, izmantojot formu

Zvaniet mums

Telefons

(+371) 67551357

Mob. telefons

(+371) 22536111, 26015278

Online čats

Partneriem

Piedāvājam sadarbības iespējas reklāmas aģentūrām, izstrādātājiem, mājas lapu izstrādes un virzīšanas kompānijām.

Kā kļūt par partneri?

Brīvības iela 137-310, Rīga, Latvija

info@bdcolors.com