Mājas lapu izveide – profesionāļu pakalpojumi

Ja Jūs nopietni interesējaties par veiksmīgu biznesa attīstību Internetā, profesionāla mājas lapu izveide tam palīdzēs. Lēmums izveidot savu mājas lapu droši vien nebūs spontāns. Veicot mārketinga pētījumus, Jūs sapratīsiet, personīgais interneta resurs dos daudz iespēju: klientu bāzes paplašināšanās, biznesa strauja attīstība, brenda atpazīstamība, tirgus reputācijas paaugstināšanās. Tomēr, to var sagaidīt, ja ar Jūsu mājas lapas izstrādi nodarbosies tikai profesionāļi. Tādi, kā Baltic Design Colors.

Mājas lapas izveide vairākos etapos

Jūs, protams, saprotat – mājas lapa, tas ir dažādu līmeņu speciālistu darba rezultāts. Mājas lapas izveides pakalpojumi ietver sevī web-dizaina izstrādi, web-virzīšanu, mārketinga plāna sastādīšanu, programmēšanu un administrēšanu, kā arī kontenta uzrakstīšanu, meklēšanas optimizāciju u.c. darbus, kuri nodrošina maksimālu izdevīgumu.

Pasūtot mājas lapas izstrādāšanas pakalpojumus, Jums jābūt informētam klientam. Informēts klients – tas ir klients, kurš zina, ko viņš grib savai web – lapai, un saprot, ko var izdarīt resursa izveidošanas gaitā vai arī ko nevar. Zināšanas par instrumentiem un procesiem, kuri iesaistīti mājas lapas izveidošanā, garantē, ka Jūs spēsiet izklāstīt savas idejas speciālistiem, kurus izvēlējāties šī uzdevuma risināšanai.

Mājas lapu izveide – profesionāla un amatieru

Kvalitatīva kompānijas web – lapa, protams, nebūs lēta. Taču labumu tā dos milzīgu. Lai mājas lapas optimizācija un izveidošana būtu lētāka, Jūs varat samazināt izdevumu budžetu un uzticēt izpildīt šo darbu nevis profesionāļiem, bet amatieriem. Tādā gadījumā nebūs nekādas garantijas, ka Jūsu mājas lapa kļūs populāra potenciālo klientu un meklēšanas sistēmu acīs.

Profesionāla mājas lapu izveide ir galvenā prioritāte. Visas mārketinga un reklāmas metodes un iedarbības nedos labu rezultātu, ja mājas lapai nebūs galvenā – profesionāla atbalsta. Ja mājas lapa izveidota kaut kā un izskatās neprofesionāli, tā kompānijai var būt katastrofa.

Ja biznesa sfērā Jūs strādājat vairākus gadus, droši vien iegaumējāt vienkāršu patiesību: daudz patīkamāk, vienkāršāk, izdevīgāk un ērtāk ir strādāt ar īstiem sava aroda profesionāļiem. Ja Jūs nolēmāt izveidot savu mājas lapu, Jums jāpieturās pie šīs domas.

Baltic Design Colors – tas ir profesionālisms visā, vai tas ir:

  • Mājas lapu izveide;
  • Mājas lapas virzīšana un optimizācija;
  • Web – resursa komplekss atbalsts.

Pieprasīt tāmi

Kontakti

Rakstiet

info@bdcolors.com

Nāciet

Brīvības iela 137, 310 kab., Rīga, Latvija

Saņemt atbildi

Jūs varat arī sazināties, izmantojot formu

Zvaniet mums

Telefons

(+371) 67551357

Mob. telefons

(+371) 22536111, 26015278

Online čats

Partneriem

Piedāvājam sadarbības iespējas reklāmas aģentūrām, izstrādātājiem, mājas lapu izstrādes un virzīšanas kompānijām.

Kā kļūt par partneri?

Brīvības iela 137-310, Rīga, Latvija

info@bdcolors.com