Mājas lapas veidošana, kura dos kompānijai stabilu ienākumu

Liktos, Jūs pieliekat lielas pūles, lai padarītu savu biznesu veiksmīgu, tērējat naudu reklāmai, izdomājat dažādas reklāmas akcijas, taču nevarat sagaidīt vajadzīgo rezultātu. Var būt iemesls tam ir: Jūs neesat iedarbinājis vienu no galvenajiem instrumentiem – neesat pasūtījis tadu opciju, kā mājas lapas veidošana? Iespējams Jums ir savs interneta resurss, taču, ja tā ir „nekaitīga” mājas lapa- vizītkarte, ta nespēs risināt nepieciešamos uzdevumus, un būs vienkārši skaista bildīte internetā, stāstoša par Jūsu bijušiem panākumiem un šeit nepalīdzēs pat seo optimizācija.

Mājas lapas veidošana – kā radīt biznesa instrumentu

Pareizi izveidota mājas lapa – tas ir viens no biznesa instrumentiem, kurš palīdzēs Jums pacelt savu biznesu par pakāpienu augstāk. Šāds interneta resurss gan izskatās pievilcīgi, gan tiek vadīts vienkārši, gan tam piemīt teicama funkcionalitāte.

Ja gribat mājas lapu, kura labi palīdzēs pārdot preci, pasūtiet to kompānijā Baltic Design Colors. Šeit Jums piedāvās šādus pakalpojumus:

  • Mājas lapas veidošana;
  • Tiks izstrādāts mājas lapu dizains;
  • Obligāti tiks veikta resursa seo optimizācija.

„Pareizas mājas lapas” veidošana – īpašs uzdevums

Pareizas mājas lapas izveidošana, kura risinās komerciālus uzdevumus, prasa noteiktu pieeju.

Mūsu klienti saņem:

  • Mājas lapas veidošana līdz pat nodošanai. Mēs uzskatām, ka projekts ir pabeigts tajā momentā, kad tas ir pilnīgi gatavs virzībai un optimizācijai.
  • Stingra termiņu ievērošana. Darba sākumā, uzdevuma sastādīšanas etapā, mēs noslēdzam ar klientu līgumu, kurā norādam pasūtījuma izpildes termiņus. Visas mājas lapas mēs palaižam precīzi noteiktā termiņā.
  • Apmācība darbam ar mājas lapu. Pēc tam, kad mēs izveidosim mājas lapu, Jums vai Jūsu kontent-menedžerim nevajadzēs uztraukties, kā izprast mājas lapas vadības sistēmu. Pieejamā formā mēs paskaidrosim, ka jādarbojas ar mājas lapu un turpmāk vienmēr sniegsim nepieciešamo palīdzību un atbalstu visos jautājumos.
  • Resursa seo optimizācija, kura palīdzēs Jūsu mājas lapai vienmēr būt „topā”.
  • Caurspīdīgas cenas. Līguma noslēgšanas momentā, mēs atrunājam cenas un skaidrojam no kurienes rodas tie vai citi cipari. Varat neuztraukties: nekādu piemaksu nebūs.
  • Unikāls mājas lapu dizains. Mūsu kompānijā strādā radoši cilveki, kuri vienmēr gatavi dalīties ar Jums savās idejās.

Varat būt pārliecināti, Jūs saņemsiet interneta resursu ar oriģinālu dizainu, kurš atbildīs Jūsu kompānijas darbības virzienam.

Kompānija Baltic Design Colors specializējas internet- projektu realizācijā. Gala rezultātā Jūs saņemsiet brīnišķīgus, pārdomātus līdz sīkumiem interneta resursus ar teicamām funkcionālām iespējām. Mūsu izveidotās mājas lapas nevis vienkārši izstāstīs par Jūsu kompāniju, bet darbosies un nesīs firmai stabilu peļņu.

Pieprasīt tāmi

Kontakti

Rakstiet

info@bdcolors.com

Nāciet

Brīvības iela 137, 310 kab., Rīga, Latvija

Saņemt atbildi

Jūs varat arī sazināties, izmantojot formu

Zvaniet mums

Telefons

(+371) 67551357

Mob. telefons

(+371) 22536111, 26015278

Online čats

Partneriem

Piedāvājam sadarbības iespējas reklāmas aģentūrām, izstrādātājiem, mājas lapu izstrādes un virzīšanas kompānijām.

Kā kļūt par partneri?

Brīvības iela 137-310, Rīga, Latvija

info@bdcolors.com