8 iemesli, kāpēc nevajag izvēlēties patstāvīgu mājas lapas izveidošanu

Mājas lapas izveidošana – tas ir visefektīvākais intruments, lai paaugstinātu Jūsu biznesa pievilcību un iekarotu auditoriju Internetā. Daudzi uzņēmēji uzskata, web lapas izveide ir vienkāršs process, tāpēc ir pieejams pat viņiem pašiem. Baltic Design Colors speciālisti gatavi pierādīt pretējo: ja Jums nav mājas lapas izveidošanas pieredzes, Jūs riskējat pieļaut kļūdas, kuras var dārgi maksāt.

Profesionāla mājas lapas izveidošana

Ja Jūs uzticēsiet mājas lapas izveidošanu Baltic Design Colors, varat būt pārliecināti, ar resursa izstrādi strādās vesela speciālistu komanda, kurai ir pieredze projektēšanas un programmēšanas jomā, kā arī meklētājprogrammas optimizācijā un virzīšanā, mārketingā un masu medijos. Visas šīs zināšanas ir nepieciešamas Jums, ja gribat, lai mājas lapa būtu veiksmīga.

Lūk, 8 iemesli, kāpēc nevajag pašam veidot mājas lapu un 8 priekšrocības, ko Jūs iegūsiet, pasūtot mājas lapas izveidošanu profesionāļiem.

  • Internets – tā ir personīgā pasaule un, ja nezinat, kas ir meklētājprogrammas mājas lapas optimizācija (SEO) vai interneta mārketings, Jūsu mājas lapas potenciālie klienti nekad Jūs neatradīs.
  • Jūsu mājas lapa – tā ir liecība tam, ka Jūs virzieties uz priekšu kopā ar tehnisko progresu. Taču padomājiet, vai tiešām Jūs tik labi orientējieties mainīgajās interneta pasaules tendencēs, lai patstāvīgi izveidotu mājas lapu.
  • Kā jau tika minēts, web lapas izveide ir profesionāļu komandas darbs. Jūs taču saprotat, divas galvas ir daudz labāk, nekā viena.
  • Mājas lapas izveidošana nozīmē vairāku cilvēku pieredzes un zināšanu realizāciju. Katrs mūsu komandas dalībnieks ir eksperts pamatkategoriju jomā (reklāma, interneta mārketings, meklētājprogrammas mājas lapas optimizācija), kuras nepieciešamas veiksmīgai mājas lapai.
  • Izveidotajai web lapai jākļūst par milzīgās pieredzes un jauno tendenču atspoguļojumu. Tas skar arī programmatūras nodrošinājumu, kuru izmanto mājas lapas kontenta piepildīšanai, dizaina vai vektora grafikas elementu izstrādei.
  • Ja Jūsu mājas lapa nespēj pilnvērtīgi funkcionēt mobilajās ierīcēs, varat palaist garām savus klientus.
  • Programmatūras nodrošinājuma izstrāde, tādu kā: datu bāze, pielikumi, web-projekti un datu analīze – tā ir nepieciešamība.
  • Mājas lapa – tas ir labi uzrakstīts, pievilcīgs kontents, kurš nepārtraukti atjaunosies. Kontents nepieciešams arī, lai Jūs varētu piepildīt savas kompānijas blogu ar svaigiem un aktuāliem materiāliem. Un lai arī bieži mājas lapu īpašnieki uzskata, ka var patstāvīgi izveidot savu mājas lapu, tomēr tas tā nav.

Kā redzat, web lapa – tas ir komponentu daudzums, kuri darbojas savstarpēji. Kompānijā Baltic Design Colors strādā speciālisti, kuri spēj apvienot visus šos komponentus un likt tiem darboties Jūsu biznesa labā.

Pieprasīt tāmi

Kontakti

Rakstiet

info@bdcolors.com

Nāciet

Brīvības iela 137, 310 kab., Rīga, Latvija

Saņemt atbildi

Jūs varat arī sazināties, izmantojot formu

Zvaniet mums

Telefons

(+371) 67551357

Mob. telefons

(+371) 22536111, 26015278

Online čats

Partneriem

Piedāvājam sadarbības iespējas reklāmas aģentūrām, izstrādātājiem, mājas lapu izstrādes un virzīšanas kompānijām.

Kā kļūt par partneri?

Brīvības iela 137-310, Rīga, Latvija

info@bdcolors.com