Pārdošanas stimulēšana

Jūsu biznesa izvirzīšanas stratēģija online!

Kā klienti sameklē Jūsu mājas lapu? Cilvēki meklē to, kas viņiem nepieciešams konkrētajā brīdī un mūsu uzdevums – aizvest viņus tieši pie jums. Pārdošanas apjomu stimulēšana – tas ir pasākumu komplekss, kas nodrošina pārdošanas apjomu pieaugumu ar mājas lapas starpniecību. Katram klientam mēs izstrādājam savu pircēju piesaistīšanas stratēģiju, recepti, kuru pielieto mūsu labākie speciālisti: optimizētāji, programmētāji, reklāmas speciālisti un tekstu rakstītāji.

Mēs izmantojam vienīgi godīgas un legālas darba metodes. Mēs pielietojam tādus reklāmas instrumentus kā virzīšana meklēšanas sistēmā, kontekstu reklāma un baneru reklāma. Mūsu uzdevums – strādāt jūsu pārdošanas apjomu palielināšanai.

Mūsu speciālisti ir guvuši ilgstoša darba pieredzi dažādas tematikas mājas lapu virzīšanā. Mēs esam gatavi piedāvāt dažādas sadarbības shēmas atkarībā no jūsu budžeta apmēra. Mēs garantējam mērķa trafika iegūšanu.

 • Savs personīgais menedžeris
 • Atskaites materiāli
 • Dati par piesaistīto trafiku
 • Sertificēti speciālisti
 • Tehniskā atbalsta komanda
 • Daudzie veiksmīgi izpildītie projekti

Pieprasīt tāmi

 • Poligrāfijas grupa Mūkusala

  Oktobris, 2012

  “Poligrāfijas grupa Mūkusala” – tas ir mūsdienīgs poligrāfijas uzņēmums, kas nodarbojas ar avīžu, žurnālu, katalogu, reklāmas materiālu un citas poligrāfijas produkcijas izgatavošanu. Kompānija piedāvā augstas kvalitātes iespieddarbu pakalpojumus par izdevīgām cenām, kā arī sniedz profesionālu servisu.

  Poligrāfijas grupa Mūkusala mājas lapas izstrāde
 • Doktora Kremneva klīnikas mājas lapas izveide

  Septembris, 2012

  Dr. Andrejs Kremņevs – augsti kvalificēts plastiskais ķirurgs, kurš savas darbības jomā ir ieguvis plašas zināšanas un ievērojamu darba pieredzi, izmanto vienīgi pārbaudītas un efektīvas tehnoloģijas un viskvalitatīvākos materiālus plastisko operāciju veikšanai.

  Doktora Kremneva klīnikas mājas lapas izveide
 • Vivasan mājas lapas izstrāde

  Marts, 2012

  Kompānija Vivasan, tas ir lielāko Šveices uzņēmumu starptautiskā tirgus ģenerālais pārstāvis saistībā ar plaša asortimenta produktu ražošanu uz augu bāzes. Tie ir krēmi, izgatavoti, izmantojot ārstnieciskos augus, ēteriskās eļļas, ķermeņa un matu kopšanas līdzekļi, kosmētika, bioloģiski aktīvas uztura piedevas

  Vivasan mājas lapas izstrāde

Kāpēc mēs?

 • Mēs esam pieredzējuši un uzticami

  Sertificētu speciālistu komanda ar sarežģītu virzīšanas kampaņu veidošanas pieredzi. Mūsu pakalpojumus izmanto daudzas pazīstamas kompānijas. Un arī jūs varat pievienoties to pulkam.

 • Mērķa trafika garantēšana

  Mēs nosakām maksimāli iespējamo trafiku un garantējam tā saņemšanu.

 • Semantiskā kodola atjaunošana

  Mēs nepārtraukti strādājam pie atbilstošāko atslēgas vārdu izvēles un pilnveidojam mājas lapas pieprasījumu semantisko kodolu, lai piesaistītu visvērtīgākos apmeklētājus.

 • Nav ilgtermiņa kontraktu

  Jūs paši nosakāt, cik bieži pagarināms līgums. Mēs neliekam klientiem maksāt par pasīvā veidā iegūtu rezultātu, bet gan tikai par aktīva darba periodā iegūto.

Kontakti

Rakstiet

Nāciet

Brīvības iela 137, 310 kab., Rīga, Latvija

Saņemt atbildi

Jūs varat arī sazināties, izmantojot formu

Zvaniet mums

Telefons

(+371) 67551357

Mob. telefons

(+371) 22536111

Online čats

Partneriem

Piedāvājam sadarbības iespējas reklāmas aģentūrām, izstrādātājiem, mājas lapu izstrādes un virzīšanas kompānijām.

Kā kļūt par partneri?

Brīvības iela 137-310, Rīga, Latvija