Mājas lapas optimizācija

Mājas lapas meklēšanas vai SEO optimizācija — vienkāršs ceļš virsotņu iekarošanai

Mūsdienu Interneta attīstības posmā mājas lapas (SEO) optimizācija kļuvusi par katras mājas lapas nepieciešamību. Kurš nav atrodams pirmajās meklēšanas lappusēs – to nav arī internetā. Lietotājiem atbildes uz saviem pieprasījumiem jūsu mājas lapā ir jāatrod viegli, izmantojot meklēšanas sistēmas.

Mēs strādājam ar mērķi, lai mājas lapas optimizācija sekmētu meklēšanas rezultāta ātru iegūšanu, kā arī šāda efekta saglabāšanos un palielināšanos ilgtermiņa perspektīvā. Mēs savā darbā izmantojam vienīgi godīgas un pārbaudītas virzīšanas metodes, kā arī jūsu zīmola reputācijas celšanas metodes interneta tīklā.

Mūsu uzdevums – uzņemties rūpes par mājas lapu un likt tai strādāt. Pateicoties tai, jūsu peļņa sāks palielināties ātrāk, atdeve ar katru mēnesi pieaugs. Mūsu darbs ir mērķtiecīgs, tam piemīt nākotnes skatījums, tāpēc varam droši garantēt, ka mūsu sadarbības laikā jūsu mājas lapas pozīcijas stiprināsies.

 • Savs personīgais menedžeris
 • Atslēgas vārdu analīze
 • Koda un jūsu mājas lapas optimizācija
 • Ieteikumi mājas lapas attīstībā
 • Ierakstu optimizācija
 • Linku bāzes izveide
 • Blogu un profilu ievade sociālajos tīklos, korporatīvais blogings
 • Atskaites par mājas lapas pozīcijām

Pieprasīt tāmi

Iegūsti reklāmu
Google Adwords
bez maksas 75$

 • Granāts

  Decembris, 2012

  Restorāna “Granāts” izsmalcināto un inovatīvo recepšu noslēpuma pamatā ir gadsimtiem seno austrumu virtuves tradīciju un eiropiešu klasisko ēdienu unikāls apvienojums, kas ļauj apmierināt jebkura viesa gastronomiskās iegribas.

  Granāts mājas lapas izstrāde
 • Vivasan mājas lapas izstrāde

  Marts, 2012

  Kompānija Vivasan, tas ir lielāko Šveices uzņēmumu starptautiskā tirgus ģenerālais pārstāvis saistībā ar plaša asortimenta produktu ražošanu uz augu bāzes. Tie ir krēmi, izgatavoti, izmantojot ārstnieciskos augus, ēteriskās eļļas, ķermeņa un matu kopšanas līdzekļi, kosmētika, bioloģiski aktīvas uztura piedevas

  Vivasan mājas lapas izstrāde
 • Spectrum

  Izveidotas 2010.g.septembrī

  AS “Spectrum” nodarbojas ar gaismas iekārtu pārdošanu juridiskām un fiziskām personām. Pakalpojumi, kas tiek sniegti saistībā ar apgaismojuma nodrošināšanu: elektromontāžas darbi, spuldžu nomaiņa gaismekļos, konsultāciju sniegšana saistībā ar elektroenerģijas ekonomiju, apgaismojuma dizains (gaismas dizains) un apgaismojuma aprēķināšana, ievērojot maksimālu elektroenerģijas ekonomiju, konsultāciju sniegšana LED apgaismojuma tehnoloģiju pielietošanā.

  Spectrum mājas lapas izveide
 • Exin

  Pārveidota 2010.gada jūnijā

  Apģērbu veikals “Exin” ir mūsdienīgs moderno apģērbu veikals. Piedāvātā asortimenta zīmoli ir paredzēti īstiem modes cienītājiem.

  Exin mājas lapas izstrāde
 • Rīgas mēbeļu serviss

  Pārveidota 2010.gada aprīlī

  Latvijas uzņēmums Rīgas mēbeļu serviss ir kvalitatīvu mēbeļu izgatavotājs mājai un birojiem. Uzņēmuma ražotās mīkstās mēbeles izceļas ar savu ekskluzīvo dizainu, virsmu ideālo apstrādi un kalpošanas ilgumu. Rīgas mēbeļu serviss pietuvinās saviem klientiem, uzmanīgi ieklausoties viņu vēlmēs, kā arī sekojot līdzi aktuālajām modes tendencēm.

  Rīgas mēbeļu serviss mājas lapas izveide
 • Velme Classic

  Izveidotas 2010.g.janvārī

  Šūšanas uzņēmums VELME ir specializējies korporatīvās formas ražošanā, kas paredzēta banku, viesnīcu, veikalu, restorānu darbiniekiem un ne tikai viņiem, kā arī sieviešu ikdienas vieglā apģērba šūšanā. Galvenie uzņēmuma darbības virzieni – tā ir sieviešu, formu un speciālo apģērbu šūšana, kā arī pakalpojumu sniegšana jebkuru fasonu apģērbu konstruēšanā, izgatavošanā vairumā un izklāšanā Gerber Technology sistēmā.

  Velme Classic mājas lapas izveide

Kāpēc mēs?

 • Pieredze un drošība

  Mūsu speciālistiem ir milzīga pieredze kompāniju reprezentēšanā internetā un viņi strādā, orientējoties uz mājas lapas tālāku virzīšanu. Mūsu pakalpojumus jau izmanto daudzas pazīstamas kompānijas un uzņēmumi. Un arī jūs varat pievienoties tiem.

 • Garantijas

  Garantija jūsu mājas lapas izvirzīšanai TOP-ā pēc atslēgas vārdu pieprasījuma, mērķa trafika iegūšanas nodrošinājums.

 • Bez ilgtermiņa kontraktiem

  Jūs paši nosakāt, cik bieži pagarināms līgums.

 • Elastīgi apmaksas noteikumi

  Iespējami vairāki savstarpējās sadarbības veidi. Viss jūsu finanšu plūsmu plānošanas ērtībām.

 • Ilgtermiņa attīstības plāns

  Jūs varat iegūt sava biznesa pakāpeniskas attīstības stratēģiju online ilgtermiņa mērķu sasniegšanai.

Kontakti

Rakstiet

info@bdcolors.com

Nāciet

Brīvības iela 137, 310 kab., Rīga, Latvija

Saņemt atbildi

Jūs varat arī sazināties, izmantojot formu

Zvaniet mums

Telefons

(+371) 67551357

Mob. telefons

(+371) 22536111, 26015278

Online čats

Partneriem

Piedāvājam sadarbības iespējas reklāmas aģentūrām, izstrādātājiem, mājas lapu izstrādes un virzīšanas kompānijām.

Kā kļūt par partneri?

Brīvības iela 137-310, Rīga, Latvija

info@bdcolors.com