Sociālais mārketings

Sociālais mārketings (SMO)

Iespējams, esat jau dzirdējuši, ka sociālo mēdiju optimizēšana – tas ir izrāviens un vismūsdienīgākais patērētāju uzmanības piesaistes veids. Varbūt esat paši mēģinājuši izveidot savus “akkauntus” portālos „Twitter” un „Facebook”, lai translētu savas kompānijas jaunumus. Tomēr jūs nezināt, kā lai ar šīm korporatīvajām lappusēm piesaista pircējus un izveido sarakstes laukumu?

Sociālie mēdiji – tā nav kompānijas vizītkarte. Sociālie mēdiji – tas ir pilnīgi jauns ceļš mērķa auditorijas iekarošanā.

Ko spēj nodrošināt sociālie tīkli?

 • Zīmola fanātus. Cilvēki daudz vienkāršākā veidā pauž savu mīlestību un atzinību Jūsu kompānijai sociālajos tīklos, nevis oficiālās atsauksmēs.
 • Kanālu neformālai saskarsmei ar auditoriju. Tā ir iespēja pa tiešo uzzināt par jūsu preču un pakalpojumu vērtīgajām īpašībām un trūkumiem. Iespēja izveidot lauciņu ātrai strīdīgu situāciju atrisināšanai un atbildēšanai uz apmeklētāju jautājumiem.
 • Kanālu saskarsmei ar žurnālistiem. Sniedziet viņiem ne tikai formālas preses relīzes, bet arī reportāžas par kompānijas dzīvi.
 • Kontentu SEO-virzībai. Meklēšanas iekārtu mūsdienīgie algoritmi aizvien svarīgāku nozīmi piešķir atsauksmēm sociālajos tīklos. Lietojiet tās pirmie, kamēr Jūsu konkurenti nopūlas ar savām korporatīvajām mājas lapām.
 • Mini-mājas lapas neformālas akcijas. Nelielas akcijas un konkursi uzmanības piesaistīšanai kompānijai bez atsevišķas mājas lapas izveides.
 • Atsauksmju pārvaldīšanu. Patērētāji vairāk uzticas dzīvām atsauksmēm, nekā reklāmai. Vadiet šīs atsauksmes, pievienojiet vajadzīgās, formējiet pret jums vērstu lojālu auditoriju.
 • Jaunumu apspriešanu. Vērtīgas domas par jūsu firmas darbību.

Pieprasīt tāmi

Iegūsti reklāmu
Google Adwords
bez maksas 75$

Kāpēc mēs?

 • Personīgs menedžeris jūsu “akkauntiem”

  Jūsu zīmola sociālā mārketinga vadība atrodas viena marketologa rokās. Klātbūtnes un virzīšanas vispārēja koncepcija, kā arī operatīva griešana pēc tekošajiem rādītājiem dažādos tīklos.

 • Mūsdienīgāko sociālo mēdiju instrumentu pielietošana

  Ja rīt parādīsies jaunas iespējas vecajos tīklos – parīt jūsu “akkaunts” tās jau izmantos.

 • Efektīvs darbs sasaistē interneta reklāma+virzīšana sociālajos tīklos.

  Akciju un jaunumu atbalsta plānošana caur sociālajiem tīkliem, darbs ar auditoriju caur vairākiem kanāliem vienlaicīgi.

Kontakti

Rakstiet

info@bdcolors.com

Nāciet

Brīvības iela 137, 310 kab., Rīga, Latvija

Saņemt atbildi

Jūs varat arī sazināties, izmantojot formu

Zvaniet mums

Telefons

(+371) 67551357

Mob. telefons

(+371) 22536111, 26015278

Online čats

Partneriem

Piedāvājam sadarbības iespējas reklāmas aģentūrām, izstrādātājiem, mājas lapu izstrādes un virzīšanas kompānijām.

Kā kļūt par partneri?

Brīvības iela 137-310, Rīga, Latvija

info@bdcolors.com