Runexis mājas lapas izveide

Uzņēmumu grupa, kuru tirdzniecības marka ir Runexis – tas ir diversificēts telekomunikatīvais holdings, kurš ietver ar maksimālu sinerģiju dažādos produktu segmentos darbojošos aktīvus vienam attiecībā pret otru.

Pirmā uzņēmējdarbība, kas ietilpst uzņēmumu grupā Runexis – fiksēto sakaru operators Maskavā, savu operatora darbību uzsāka 2002.gadā. Pašlaik mēs esam nacionālais sakaru operators, mūsu tehniskais nodrošinājums pieejams visos KF reģionos, kā arī mākoņdatošanas platformas operators, kura pakalpojumi pieejami režīmā 24*7 bez pārtraukuma kopš 2011.gada.

Uzdevums

Atspoguļot Runexis priekšrocības potenciālajiem klientiem maksimāli vienkāršā un pieejamā veidā. Attēlot uzņēmuma darbības galvenos momentus un pakalpojumus, noformēt pozitīvu imidžu un palielināt peļņu.

Risinājums

Tika izstrādāts ne tikai kompānijas Runexis mājas lapas dizains, bet arī firmas stils: firmas vizītkartes, veidlapas, firmas mapes un suvenīru produkcija. Ir izveidojies mūsdienīgs, tehnisks, individuāls un atpazīstams dizains.

Mājas lapas dizaina izstrādes pamatā ir pielietoti firmas stila elementi. Tika izveidots un izcelts savs īpašs kompānijas stils, kas sliecās uz individualitāti.

Ir izstrādāts ne tikai pievilcīgs, bet arī funkcionāls dizains. Jau galvenajā lapā apmeklētāji var iegūt maksimāli pilnu informāciju par kompāniju Runexis, tās darbības sfēru, priekšlikumiem, pakalpojumiem un priekšrocībām.

Visa informācija mājas lapā izvietota maksimāli saprotami. Vienkāršā un pieejamā navigācija atvieglina darbu ar interfeisu un palīdz apmeklētājiem viegli atrast viņus interesējošo informāciju.

Runexis mājas lapas izveide
Sākumlapa
Runexis mājas lapas izveide
Iekšējā lappuse

Pieprasīt tāmi

Kontakti

Rakstiet

info@bdcolors.com

Nāciet

Brīvības iela 137, 310 kab., Rīga, Latvija

Saņemt atbildi

Jūs varat arī sazināties, izmantojot formu

Zvaniet mums

Telefons

(+371) 67551357

Mob. telefons

(+371) 22536111, 26015278

Online čats

Partneriem

Piedāvājam sadarbības iespējas reklāmas aģentūrām, izstrādātājiem, mājas lapu izstrādes un virzīšanas kompānijām.

Kā kļūt par partneri?

Brīvības iela 137-310, Rīga, Latvija

info@bdcolors.com