Green Home mājas lapas izveide

"Green Home Jurmala" – tā ir kompleksa rakstura apkalpošana pieczvaigžņu apartamentos, kas paredzēta cilvēkiem, kuriem nepieciešama medicīniska aprūpe, kā arī zināma palīdzība uz laika periodu ikdienas pašapkalpošanās funkciju izpildē.

Uzdevums

Izstrādāt kompleksa mājas lapu ar savu imidžu, kas vieš uzticību gaidāmajos iemītniekos, kā arī paaugstināt atpazīstamību analoģisku priekšlikumu vidū.

Risinājums

Kompānija “Baltic Design Colors” ir izveidojusi ne tikai pievilcīgu, funkcionālu mājas lapas dizainu, bet arī kompleksa "Green Home Jurmala" logotipu.

Izmantojot kompleksa abreviatūru, tika izveidots harmonisks un viegli iegaumējams logotips, kas pamatā veidots zaļās krāsas toņos, lai pieskaņotos pansionāta nosaukumā ietvertajai krāsai. Ir izveidoti dekoratīvi kapitālburti, kuru elementi arī ir ietverti mājas lapas noformējumā.

Mājas lapas izstrādes pamatā ir logotipa un firmas stila pamatelementi, vienota krāsu gamma, līnijas, formas. Tika izveidots un akcentēts kompleksa īpašais stils, kas pauž individualitāti un ir atpazīstams analoģisku piedāvājumu vidū.

Navigācijas vienkāršība un ērtā lietošana mājas lapā, vizuālais noformējums, kas piesaista mājas lapai uzmanību – šos visus uzdevumus kompānija “Baltic Design Colors” ir paveikusi.

Green Home mājas lapas izveide
Sākumlapa
Green Home mājas lapas izveide
Iekšējā lappuse

Pieprasīt tāmi

Kontakti

Rakstiet

info@bdcolors.com

Nāciet

Brīvības iela 137, 310 kab., Rīga, Latvija

Saņemt atbildi

Jūs varat arī sazināties, izmantojot formu

Zvaniet mums

Telefons

(+371) 67551357

Mob. telefons

(+371) 22536111, 26015278

Online čats

Partneriem

Piedāvājam sadarbības iespējas reklāmas aģentūrām, izstrādātājiem, mājas lapu izstrādes un virzīšanas kompānijām.

Kā kļūt par partneri?

Brīvības iela 137-310, Rīga, Latvija

info@bdcolors.com