„MODX.RU” portāla izveide

Mēs esam priecīgi paziņot par portāla MODX.RU – centrālā portāla NVS valstīs veb-izstrādātājiem, kuri izmanto vietņu pārvaldības sistēmu CMS/CMF MODX vietņu radīšanai, – palaidi.

Portāla mērķis ir pārvaldības sistēmas MODX popularizēšana krievvalodīgo veb-izstrādātāju un sistēmas galalietotāju vidū.

MODX (lasās kā «modeks») — tā ir bezmaksas profesionāla satura pārvaldības sistēma (CMS, Content Management System) un ietvars (CMF, Content Management Framework) web-pielikumiem, kas paredzēts kopīga radīšanas procesa nodrošināšanai un organizēšanai, vietņu satura rediģēšanai un pārvaldīšanai.

Portālā mēs esam realizējuši lietderīgākās funkcijas, kuras ļauj lietotājiem saņemt informāciju par MODX ērtākajā un interesantākajā veidā. Uzskaitīsim tikai dažas no tām:

 • 1. Informatīvais saturs
  Portālā ir atrodama aktuāla informācija par MODX versijām, rašanās vēsture un bieži uzdodamie jautājumi.
 • 2. Autorizācija vietnē
  Autorizācija vietnē ir nepieciešama komentēšanai, vērtējumu likšanai reitingos, kā arī citu darbību veikšanai. Lietotāju autorizācija tiek pieļauta caur dažādiem sociālajiem tīkliem un OpenID.
 • 3. Jaunumi un raksti
  Esam radījuši iespēju pievienot rokasgrāmatas darbam ar MODX un jaunumus pašiem portāla lietotājiem.
 • 4. Jautājums-atbilde
  Portāla rubrika «Jautājums-atbilde» ļauj vieniem lietotājiem uzdot savus jautājumus, bet citiem lietotājiem palīdzēt viņiem. Tas dod iespēju saņemt ātru un profesionālu atbildi uz jebkuriem jautājumiem attiecībā uz MODX izstrādēm.
 • 5. Vietņu katalogs
  Lietotāji var pievienot savas vietnes kopējā katalogā, bet citi lietotāji var apspriest un novērtēt šīs vietnes pēc dažādiem kritērijiem. Vietņu reitingam ir ietekme uz lietotāja/kompānijas, kas pievieno savas vietnes katalogā, kopējo reitingu.
 • 6. Kompāniju un atsevišķu veb-izstrādātāju reitings MODX
  Ir realizētas trīs savstarpēji atkarīgas sastāvdaļas: atsevišķu vietņu reitings ar šķirošanu pēc dažādiem parametriem, veb-izstrādātāju reitings un ar MODX strādājošu kompāniju reitings. Mēs saprotam, ka reitingi bieži vien tiek uztverti neviennozīmīgi, tādēļ esam realizējuši sarežģītu ranžēšanas mehānismu, kas tiecas pēc maksimālas objektivitātes.
 • 7. Darbs MODX
  Šajā sadaļā tiek publicēti pasūtītāju pieprasījumi pēc programmrisinājumu izstrādes ar MODX CMS palīdzību. Ieinteresētajam izstrādātājam ir iespēja piedāvāt savus pakalpojumus pasūtītājam.
„MODX.RU” portāla izveide
Sākumlapa
„MODX.RU” portāla izveide
Iekšējā lappuse

Pieprasīt tāmi

Kontakti

Rakstiet

info@bdcolors.com

Nāciet

Brīvības iela 137, 310 kab., Rīga, Latvija

Saņemt atbildi

Jūs varat arī sazināties, izmantojot formu

Zvaniet mums

Telefons

(+371) 67551357

Mob. telefons

(+371) 22536111, 26015278

Online čats

Partneriem

Piedāvājam sadarbības iespējas reklāmas aģentūrām, izstrādātājiem, mājas lapu izstrādes un virzīšanas kompānijām.

Kā kļūt par partneri?

Brīvības iela 137-310, Rīga, Latvija

info@bdcolors.com