Vigorius interneta veikala izveide

Kompānija „Vigorius” tika nodibināta 2007.gadā un līdz pat šai dienai veiksmīgi attīstās juvelierizstrādājumu pārdošanas un izgatavošanas sfērā. Ilgstoša sadarbība ar juvelierizstrādājumu kompānijām no Itālijas un Krievijas ļauj padarīt rotājumu assortimentu kvalitatīvu un daudzveidīgu, bet Latvijas meistaru labākie roku darbi papildina kolekcijas ar savu unikalitāti.

Uzdevums

Galvenais uzdevums, kurš tika uzdots Baltic Design Colors speciālistiem – bija izveidot imidža mājas lapu, kura ietver sevī pilnvērtīgu katalogu, saturošu informāciju par produkciju ar atgriezeniskās saiknes pasūtījumu iespēju.

Bez tam mums bija jāizstrādā adaptīvs (responsive) dizains, kurš ļautu pārskatīt resursu no jebkuras ierīces, vai tas būtu dators, planšetdators vai smartfons, nodrošinot teicamu informācijas saņemšanu mājas lapā neatkarīgi no ekrāna izmēra, tā paplašināšanās un citiem raksturlielumiem.

Risinājums

Visi uzdevumi, kurus izvirzīja kompānija „Vigorius”, bija sasniegti.

Tika izstrādāts ne tikai pievilcīgs, bet arī funkcionāls dizains. Vienkārša un pieejama navigācija atvieglo darbu ar mājas lapu un palīdz apmeklētājiem viegli atrast interesējošo informāciju. Lai piesaistītu, potenciālo klientu uzmanību „Vigorius” produkcijai, katalogs tika izvietots atsevišķā izvēlnē, kura pārvietojot lapas uz leju vienmēr ir izvietota ekrāna augšējā daļā.

Lietotāju ērtībai, preces katalogā izvietotas pēc tematiskajām apakškategorijām. Tāpat ir izveidots ērts filtrs preces meklēšanai pēc nepieciešamajiem parametriem un cenas.

Preces lappusē ir sniegta visa nepieciešamā informācija par preci, raksturlielumi, foto, 360 grādu apskates leņķis, utt. Visus juvelierizstrādājumus, kuri iepatikušies, mājas lapas lietotājs var salikt grozā un noformēt pasūtījumu, un ja rodās kādi jautājumi par produktu, ir iespēja uzdot jautājumu un saņemt atbildi tiešsaistē.

Nav mazsvarīgi arī tas, ka mājas lapa izveidota pēc adaptīvā dizaina principa, pateicoties tam lietotājs var izmantot web-resursu no jebkuras ierīces un viņam neradīsies problēmas, lai nolasītu informāciju.

Vigorius interneta veikala izveide
Sākumlapa
Vigorius interneta veikala izveide
Iekšējā lappuse

Pieprasīt tāmi

Kontakti

Rakstiet

info@bdcolors.com

Nāciet

Brīvības iela 137, 310 kab., Rīga, Latvija

Saņemt atbildi

Jūs varat arī sazināties, izmantojot formu

Zvaniet mums

Telefons

(+371) 67551357

Mob. telefons

(+371) 22536111, 26015278

Online čats

Partneriem

Piedāvājam sadarbības iespējas reklāmas aģentūrām, izstrādātājiem, mājas lapu izstrādes un virzīšanas kompānijām.

Kā kļūt par partneri?

Brīvības iela 137-310, Rīga, Latvija

info@bdcolors.com