Velme Classic mājas lapas izveide

Šūšanas uzņēmums VELME ir specializējies korporatīvās formas ražošanā, kas paredzēta banku, viesnīcu, veikalu, restorānu darbiniekiem un ne tikai viņiem, kā arī sieviešu ikdienas vieglā apģērba šūšanā. Galvenie uzņēmuma darbības virzieni – tā ir sieviešu, formu un speciālo apģērbu šūšana, kā arī pakalpojumu sniegšana jebkuru fasonu apģērbu konstruēšanā, izgatavošanā vairumā un izklāšanā Gerber Technology sistēmā.

Uzdevums

Izstrādāt jaunu uzņēmuma saitu, kurš atspoguļotu uzņēmuma VELME produkcijas augsto kvalitātes līmeni un celtu brenda vērtību patērētāju acīs. Ievietot saitā nepieciešamo informāciju

Risinājums

Kompānijas Baltic Design Colors speciālisti izveidojuši elegantu, jaunu saita VELME dizaina noformējumu. Dizains ietver klasiskās idejas, tas ir veidots, izmantojot jaunākās tehnoloģijas, kas ievērojami ceļ brenda VELME vērtību patērētāju acīs. Panāktais efekts tika palielināts ar elegantiem tekstu noformējumiem, ko izveidoja Baltic Design Colors kopīraiteri. Lai palielinātu uzņēmuma saita apmeklējumus, pašlaik uzņēmums VELME virzās meklēšanas sistēmā Google.lv.

Velme Classic mājas lapas izveide
Sākumlapa

Pieprasīt tāmi

Kontakti

Rakstiet

info@bdcolors.com

Nāciet

Brīvības iela 137, 310 kab., Rīga, Latvija

Saņemt atbildi

Jūs varat arī sazināties, izmantojot formu

Zvaniet mums

Telefons

(+371) 67551357

Mob. telefons

(+371) 22536111, 26015278

Online čats

Partneriem

Piedāvājam sadarbības iespējas reklāmas aģentūrām, izstrādātājiem, mājas lapu izstrādes un virzīšanas kompānijām.

Kā kļūt par partneri?

Brīvības iela 137-310, Rīga, Latvija

info@bdcolors.com