BKB Birojs mājas lapas izveide

SIA “BKB Birojs” ir profesionāla grāmatvedības pakalpojumu sniegšanas firma, kura savu darbību uzsākusi 2004. gadā. Kompānijas darbības laikā pie SIA “BKB Birojs” pēc pakalpojumiem vērsušies vairāk kā 90 dažādu apmēru uzņēmumu un īpašumu formu vadītāji. SIA “BKB Birojs” sniegusi profesionālu palīdzību starptautiskajām korporācijām filiāļu izveidē Latvijā, bet biznesa uzsācējiem – ātri un veiksmīgi uzsākt uzņēmējdarbību.

Izvirzītais uzdevums - mājas lapas izveide - sniegs iespēju tās apmeklētājiem iepazīties ar kompānijas SIA “BKB Birojs” piedāvātajiem pakalpojumiem. Mājas lapā tiek izveidoti speciāli moduļi algu aprēķiniem un jaunumu lentas informācijas ieguvei likumdošanas, kā arī grāmatvedības un juridisko pakalpojumu jomā.

Risinājums – izveidota mājas lapa – atspoguļo SIA “BKB Birojs” darbības virzienus, radot tās apmeklētājiem stabilas un veiksmīgas kompānijas iespaidu. Mājas lapā ir ievietota visa nepieciešamā informācija par šo kompāniju, tās sniedzamajiem pakalpojumiem, klientiem un partneriem. SIA “BKB Birojs” klientu ērtībām ir pieejama interesējošo pakalpojumu izmaksu aprēķinu veikšana mājas lapā.

BKB Birojs mājas lapas izveide
Sākumlapa
BKB Birojs mājas lapas izveide
Iekšējā lappuse

Pieprasīt tāmi

Kontakti

Rakstiet

info@bdcolors.com

Nāciet

Brīvības iela 137, 310 kab., Rīga, Latvija

Saņemt atbildi

Jūs varat arī sazināties, izmantojot formu

Zvaniet mums

Telefons

(+371) 67551357

Mob. telefons

(+371) 22536111, 26015278

Online čats

Partneriem

Piedāvājam sadarbības iespējas reklāmas aģentūrām, izstrādātājiem, mājas lapu izstrādes un virzīšanas kompānijām.

Kā kļūt par partneri?

Brīvības iela 137-310, Rīga, Latvija

info@bdcolors.com