CamelMobile mājas lapas izveidošana

“Camel Mobile Ltd” – mobilo un fiksēto sakaru operators Latvijā. Tam ir sava numerācija, paredzēta gan vienam, gan otram sakaru veidam. Savienošanas iespējas ar daudziem starptautiskajiem operatoriem nodrošina sakaru nodrošināšanas pakalpojumu augsto kvalitāti.

Uzdevums

Kompānijai ir vajadzīga savas individualitātes attīstība Latvijas tirgū.

Mājas lapas izstrāde – tam jākļūst par svarīgu soli ceļā uz šo mērķi. Nākamais uzdevums – nodrošināt mājas lapu ar lielām funkcionālajām iespējām, lai kompānijas “Camel Mobile” menedžmenta darbs kļūtu operatīvāks.

Risinājums

Lai izveidotu individuālu firmas stilu, “Baltic Design Colors” speciālisti uzsāka piemērotāko krāsu toņu atlasi. Mūsu izvēlētās krāsu gammas pamatā ir maigie toņi, kas visharmoniskāk pieskaņojas kompānijas “Camel Mobile” darba stilam un savai būtībai. Tādā pašā stilā veidots arī logotips. Kompānija dāvā cilvēkiem savstarpējas sazināšanās prieku, tāpēc šajā gadījumā vispiemērotākā ir pozitīvā - oranžā krāsa. Un ja Jūs iepazīsieties ar “Camel Mobile” veidlapām, vizītkartēm un konvertiem, tad bez grūtībām pamanīsiet to atbilstību mūsu izstrādātajai koncepcijai.

Mājas lapas izstrāde noritēja, ņemot vērā ievērojamu funkcionālo iespēju daudzumu. Tagad “Camel Mobile” klientiem ir iespēja sūtīt SMS ar datora palīdzību, uzvēlēties un pasūtīt tālruņa numuru, papildināt savu bilanci mājas lapā. Lietotāja “personīgā kabineta” izveide nodrošina zvanu vēstures un savas bilances papildinājumu vēstures aplūkošanas iespēju. Tas ļauj plānot izdevumu, tērējamus telefonsarunām.

CamelMobile mājas lapas izveidošana
Sākumlapa

Pieprasīt tāmi

Kontakti

Rakstiet

info@bdcolors.com

Nāciet

Brīvības iela 137, 310 kab., Rīga, Latvija

Saņemt atbildi

Jūs varat arī sazināties, izmantojot formu

Zvaniet mums

Telefons

(+371) 67551357

Mob. telefons

(+371) 22536111, 26015278

Online čats

Partneriem

Piedāvājam sadarbības iespējas reklāmas aģentūrām, izstrādātājiem, mājas lapu izstrādes un virzīšanas kompānijām.

Kā kļūt par partneri?

Brīvības iela 137-310, Rīga, Latvija

info@bdcolors.com