Constanta Inc. mājas lapas izstrāde

Uzņēmuma Constanta Inc. galvenās darbības jomas ir grāmatvedības un juridiskie pakalpojumi. Kompānija sniedz kompleksu šāda veida pakalpojumu piedāvājumu un garantē jebkuras sarežģītības projektu profesionālu izstrādi, juridiska rakstura atbalstu praktiski jebkurā Latvijas likumdošanas sfērā.

Uzdevums

Izveidot mājas lapu ar mērķi sasniegt maksimālu konversijas līmeni un palielināt kompānijas klientu skaitu. Izstrādāt individuālu mājas lapas dizainu un to piepildīt ar kvalitatīvu kontentu.

Risinājums

Mājas lapa ir izstrādāta un aizpildīta, pielietojot atslēgu. Augstāka mājas lapas konversijas līmeņa sasniegšanai ir atbilstošā veidā pārdomāts visu elementu izkārtojums, izveidota ērta navigācija un sastādīti teksti mājas lapas piepildīšanai. Ņemot vērā kompānijas darbību, mājas lapas dizains ir izveidots stingi noteiktā stilā. Ikonu vizuālais noformējums ir veidots atbilstoši mājas lapas dizaina stilam. Bez unikāla dizaina un programmatūras izveides mājas lapas izstrāde iekļauj arī kopiraitingu un tulkošanas darbus.

Constanta Inc. mājas lapas izstrāde
Sākumlapa
Constanta Inc. mājas lapas izstrāde
Iekšējā lappuse

Pieprasīt tāmi

Kontakti

Rakstiet

info@bdcolors.com

Nāciet

Brīvības iela 137, 310 kab., Rīga, Latvija

Saņemt atbildi

Jūs varat arī sazināties, izmantojot formu

Zvaniet mums

Telefons

(+371) 67551357

Mob. telefons

(+371) 22536111, 26015278

Online čats

Partneriem

Piedāvājam sadarbības iespējas reklāmas aģentūrām, izstrādātājiem, mājas lapu izstrādes un virzīšanas kompānijām.

Kā kļūt par partneri?

Brīvības iela 137-310, Rīga, Latvija

info@bdcolors.com