Copylux mājas lapas izstrāde

Uzņēmums “CopyLux” Latvijas tirgū darbojas jau vairāk kā 15 gadus. Galvenais darbības virziens – tā ir tādu firmu biroja tehnikas apkalpošana – “XEROX”, “TOSHIBA” un “LANIER”. Bez tam, “CopyLux” nodarbojas ar ciparu pavairošanas tehnikas pārdošanu, kā arī kopēšanas iekārtu iznomāšanu.

Uzdevums

Mājas lapas izveide, kura spētu uzņemties tirdzniecības palīga lomu un daļējas klientu apkalpošanas un piesaistīšanas funkcijas. Dažādu uzņēmuma piedāvāto pakalpojumu un produkcijas apvienošana vienotā blokā, to priekšrocību demonstrēšanas iespējas potenciālajiem klientiem.

Risinājums

Mēs esam izveidojuši mājas lapu ar stilīgu un unikālu dizainu. Uzmanību piesaistošā spilgtā krāsu gamma pārliecinoši atklāj uzņēmuma “Copylux” imidža koncepciju. Kompānijas “Baltic Design Colors” speciālisti arī ir izveidojuši un veiksmīgi integrējuši apjomīgu un lietošanas ziņā ērtu produkcijas katalogu. Krāsainiem fotoattēliem ilustrētais katalogs rosinās potenciālā klienta interesi un vēlmi kontaktēties. Taču galvenā mājas lapas vērtīgākā īpašība, bez šaubām, ir sistēma, kura sniedz tās apmeklētājiem fotogrāfiju izvietošanas iespēju uz objekta (piemēram, krūzes) un aplūkot iegūtā attēla vizualizāciju elektroniskā veidā.

Copylux mājas lapas izstrāde
Sākumlapa
Copylux mājas lapas izstrāde
Iekšējā lappuse

Pieprasīt tāmi

Kontakti

Rakstiet

info@bdcolors.com

Nāciet

Brīvības iela 137, 310 kab., Rīga, Latvija

Saņemt atbildi

Jūs varat arī sazināties, izmantojot formu

Zvaniet mums

Telefons

(+371) 67551357

Mob. telefons

(+371) 22536111, 26015278

Online čats

Partneriem

Piedāvājam sadarbības iespējas reklāmas aģentūrām, izstrādātājiem, mājas lapu izstrādes un virzīšanas kompānijām.

Kā kļūt par partneri?

Brīvības iela 137-310, Rīga, Latvija

info@bdcolors.com