CSC Telecom mājas lapas izveide

Kompānija CSC Telecom, kas tika nodibināta 1998.gadā, apkalpo aptuveni 200 miljonus trafika minūšu gadā. CSC Telecom ir viens no lielākajiem telekomunikāciju operatoriem Baltijas un Skandināvijas valstīs un vienīgais operators triju Baltijas valstu – Igaunijas, Lietuvas un Latvijas teritorijā, kuram ir visas nepieciešamās licences.

Uzdevums

Izveidot kompānijas CSC Telecom Latvijas pārstāvniecības mājas lapu, kas vienkāršā un pieejamā veidā sniegs absolūti visu nepieciešamo informāciju par kompāniju, tās pakalpojumiem un produkciju, kā arī kalpos kā viens no svarīgākajiem līdzekļiem nopietnas kompānijas imidža veidošanā.

Risinājums

Nosprausto uzdevumu risināšanai mūsu speciālisti veica plašu darbu kompleksu.

Unikāls mūsdienīgs spilgts dizains, ērta un vienkārša navigācija pa sadaļām, ātra pieeja jebkurai lappusei - tas viss izraisa tikai pozitīvas emocijas mājas lapas apmeklētājam, kas viegli pārtop par ieinteresētu klientu.

Lielisks dizains un pārdomāts interfeiss – tās nebūt nav visas korporatīvās mājas lapas svarīgākās daļas. Jebkuras mājas lapas galvenais uzdevums ir informācijas sniegšana, turklāt ir ārkārtīgi svarīgi panākt, lai šī informācija būtu interesanta un paliktu atmiņā. To atceroties, mēs piedāvājām savus kopiraitinga pakalpojumus un pārrakstījām faktiski visus mājas lapas tekstus tā, lai tie būtu maksimāli vienkārši un saprotami jebkuram apmeklētājam, un izraisīja viņā vēlmi izmēģināt CSC Telecom pakalpojumus.

Kā programmas platforma mājas lapai tika izraudzīta profesionālā mājas lapu pārvaldīšanas sistēma «1С-Bitrix», kas paredzēta korporatīvo mājas lapu izveidošanai un sekmīgai attīstīšanai.

Mēs esam «1С-Bitrix» oficiālie biznesa partneri Latvijā, savukārt mūsu speciālistiem ir liela pieredze tīmekļa projektu izstrādāšanā pamatojoties uz «1С-Bitrix» produktiem, tāpēc mūsu darba rezultātā kompānija CSC Telecom ieguva teicamu mājas lapu, kas vienmēr stabili darbojas un dod pastāvīgu peļņu saviem īpašniekiem.

CSC Telecom mājas lapas izveide
Iekšējā lappuse

Pieprasīt tāmi

Kontakti

Rakstiet

info@bdcolors.com

Nāciet

Brīvības iela 137, 310 kab., Rīga, Latvija

Saņemt atbildi

Jūs varat arī sazināties, izmantojot formu

Zvaniet mums

Telefons

(+371) 67551357

Mob. telefons

(+371) 22536111, 26015278

Online čats

Partneriem

Piedāvājam sadarbības iespējas reklāmas aģentūrām, izstrādātājiem, mājas lapu izstrādes un virzīšanas kompānijām.

Kā kļūt par partneri?

Brīvības iela 137-310, Rīga, Latvija

info@bdcolors.com