EcoExpeditions mājas lapas izstrāde

Norvēģijas firma “Eco Expeditions” darbojas tūrisma sfērā. Uzņēmuma koncepcija ietver eksotisko ceļojumu organizēšanu praktiski uz visām pasaules valstīm.

Uzdevums

Izveidot mājas lapu ar spilgti atspoguļotu tūrisma koncepciju, kas akcentēs uzņēmuma “Eco Expeditions” kā tūrisma aģentūras priekšrocības. Mājas lapai ir jāizveido pārdomāta struktūra un jāizveido maksimāli pieejams interfeiss, kas būtu vienkāršs un saprotams tā lietošanā. Veikt sākotnējo mājas lapas optimizāciju tās virzīšanai meklēšanas sistēmās.

Risinājums

Lai atainotu tūrisma kompānijas galveno ideju, “Baltic Design Color” speciālisti ir izstrādājuši dizainu, par kura galveno elementu kalpo bagātīgās fotoattēlu galerijas slaidšovs. Fotoattēli, mainoties vienam pēc otra, ataino visus kontinentus un klimatiskās zonas, tādā veidā atspoguļojot visu tūrisma maršrutu spektru. Ar izveidotās jaunas mājas lapas palīdzību “Eco Expeditions” ir guvusi jaunu kontaktu iespējas saistībā ar pastāvīgajiem klientiem. Tā, piemēram, tagad ir pieejama parakstīšanās iespēja jaunumu saņemšanai, kuri vēsta par jauniem piedāvājumiem un pasākumiem.

EcoExpeditions mājas lapas izstrāde
Sākumlapa
EcoExpeditions mājas lapas izstrāde
Fotogalerija

Pieprasīt tāmi

Kontakti

Rakstiet

info@bdcolors.com

Nāciet

Brīvības iela 137, 310 kab., Rīga, Latvija

Saņemt atbildi

Jūs varat arī sazināties, izmantojot formu

Zvaniet mums

Telefons

(+371) 67551357

Mob. telefons

(+371) 22536111, 26015278

Online čats

Partneriem

Piedāvājam sadarbības iespējas reklāmas aģentūrām, izstrādātājiem, mājas lapu izstrādes un virzīšanas kompānijām.

Kā kļūt par partneri?

Brīvības iela 137-310, Rīga, Latvija

info@bdcolors.com