EG Interjers mājas lapas izveide

Kompānija “EG Interjers” ir uzņēmums ar lielu darba pieredzi Latvijas mēbeļu tirgū, kas strauji turpina savu attīstību. Kompānija “EG Interjers” piedāvā plašu mēbeļu asortimentu, kas projektētas un izgatavotas Latvijā – jebkurai gaumei un finansiālajām iespējām. Šeit Jūs varat izvēlēties jebkura veida materiālus savām mēbelēm, kas ietvertas apjomīgā gatavo modeļu katalogā, vai arī izveidot ekskluzīvu šedevru pēc individuālā pasūtījuma.

Uzdevums

Maksimāli pilnīgi atklāt “EG Interjers” produkcijas priekšrocības potenciālajiem klientiem. Nodrošināt vienkāršu pieejamību katalogam, vizuāli attēlot katru mēbeļu pozīciju, veidot pasūtījumu vienkāršu un ērtu.

Risinājums

Kompānijas mājas lapas dizains ir izveidots gaišos toņos, navigācija ir vienkārša un ērta. Izstrādes gaitā izdevās izvairīties no pārmērīgas noslogotības ar elementiem un organizēt interneta resursu tādā veidā, ka jebkurš lietotājs bez grūtībām spēs sameklēt vajadzīgo preci vai saņemt nepieciešamo informāciju.

Lai ātri sazinātos ar kompānijas “EG Interjers” menedžeriem, ir izveidota ērta “peldošā” forma, kas ir pieejama visās resursa lappusēs.

Vispievilcīgākās preču pozīcijas ir realizētas slaid-šova veidā galvenajā lappusē, akcentējot klientu uzmanību uz labākajiem kompānijas piedāvājumiem.

EG Interjers mājas lapas izveide
Sākumlapa
EG Interjers mājas lapas izveide
Iekšējā lappuse

Pieprasīt tāmi

Kontakti

Rakstiet

info@bdcolors.com

Nāciet

Brīvības iela 137, 310 kab., Rīga, Latvija

Saņemt atbildi

Jūs varat arī sazināties, izmantojot formu

Zvaniet mums

Telefons

(+371) 67551357

Mob. telefons

(+371) 22536111, 26015278

Online čats

Partneriem

Piedāvājam sadarbības iespējas reklāmas aģentūrām, izstrādātājiem, mājas lapu izstrādes un virzīšanas kompānijām.

Kā kļūt par partneri?

Brīvības iela 137-310, Rīga, Latvija

info@bdcolors.com