Forteresse mājas lapas izveide

Apsardzes firma “Forteresse” sniedz pakalpojumus fiziskām un juridiskām personām īpašuma apsargāšanā, pieejamības kontrolē, autoparka apsargāšanā, videonovērošanas un GPS-monitoringa nodrošināšanā. Kompānija arī piedāvā augsti kvalificētus speciālistus fiziskai apsardzei, kas spēs pasargāt materiālās vērtības un palīdzēs novērst zādzības tirdzniecības objektos.

Uzdevums

Izstrādāt apsardzes kompānijas mājas lapu, kura tūlīt viesīs uzticību gaidāmajos klientos, kā arī būs atbilstoša uzticama partnera un materiālo vērtību apsargātāja imidžam.

Risinājums

Mēs esam pārliecināti, ka klientu veiksmīgas piesaistīšanas pamatā ir savstarpēja sapratne – lūk, kāpēc firmas “Forteresse” mājas lapa, tāpat kā visi pārējie mūsu projekti, aizsākās ar detalizētu arhitektūras un savdabīguma analīzi.

Apmeklētājiem jau pašā sākumā tiek piedāvāts izvēlēties vienu no divām lielām sadaļām: “Fiziskām personām” un “Juridiskām personām”, pie tam to īss apraksts ir aplūkojams galvenajā lapā. Lielākai efektivitātei abas sadaļas ir iezīmētas atbilstošiem vizuālajiem attēliem.

Tālāk viss balstīts uz intuitīvu interfeisa izpratni apvienojumā ar “vieglu” dizainu. Protams, apsardze – tā ir ārkārtīgi sarežģīta darbības sfēra, taču gaidāmajiem klientiem par to nav jāprāto. Svarīgi pārdomāti pozicionēt pakalpojumus un izveidot lietišķu imidžu – ar šiem uzdevumiem veiksmīgi tikusi galā kompānijas “Forteresse” mājas lapa.

Forteresse mājas lapas izveide
Sākumlapa
Forteresse mājas lapas izveide
Iekšējā lappuse

Pieprasīt tāmi

Kontakti

Rakstiet

info@bdcolors.com

Nāciet

Brīvības iela 137, 310 kab., Rīga, Latvija

Saņemt atbildi

Jūs varat arī sazināties, izmantojot formu

Zvaniet mums

Telefons

(+371) 67551357

Mob. telefons

(+371) 22536111, 26015278

Online čats

Partneriem

Piedāvājam sadarbības iespējas reklāmas aģentūrām, izstrādātājiem, mājas lapu izstrādes un virzīšanas kompānijām.

Kā kļūt par partneri?

Brīvības iela 137-310, Rīga, Latvija

info@bdcolors.com