Granāts mājas lapas izstrāde

Restorāna “Granāts” izsmalcināto un inovatīvo recepšu noslēpuma pamatā ir gadsimtiem seno austrumu virtuves tradīciju un eiropiešu klasisko ēdienu unikāls apvienojums, kas ļauj apmierināt jebkura viesa gastronomiskās iegribas.

Komfortablais bārs un cigāru-zāle piedāvā plašu dažādu kokteiļu un cigāru izvēli, un ir lieliski piemērota vieta atpūtai un vienatnes baudīšanai. Individuāla pieeja un teicama apkalpošana ļauj ikvienam justies kā goda viesim, raisot apmeklētājos vēlēšanos šeit atkal no jauna iegriezties.

Uzdevums

Izstrādāt restorāna “Granāts” mājas lapu, kura atbilstu visiem ēdienu un apkalpošanas visaugstākās kvalitātes vērtējuma kritērijiem. Bez tam, ir vajadzīgs logotips, kas ne tikai korelētu ar iestādes nosaukumu, bet arī vizuāli izskatītos ļoti respektabli.

Risinājums

Darbs tika aizsākts ar logotipa izveidi. Uzdevums izrādījās diezgan netriviāls, jo parastā granātā neko “respektablu” saskatīt neizdodas. Un tomēr mūsu studijas gaišākie kreatīvie prāti izstrādāja vairākas tematiskas skices, kuras tika piedāvātas klientam vērtēšanai.

Pēc kopīgas apspriedes tika izvēlēts viens variants, kas tika izstrādāts līdz gala versijai. Rezultāts: stilīgs logo, kas ir atbilstošs tehniskajam uzdevumam un restorāna “Granāts” kopējai koncepcijai.

Mājas lapas arhitektūras vispārējie uzmetumi tika veikti paralēli logotipa izveidei, bet pats dizains tika izstrādāts pēc logo apstiprināšanas. Gala rezultātā – gaumes un stila pilnīgs harmonizējums, kam klāt pievienotas plašas funkcionālās iespējas.

Būtībā mājas lapas apmeklētājiem ir sniegta iespēja virtuāli apceļot iestādi, iepazīties ar piedāvātajām ēdienu un dzērienu kartēm un ērti pasūtīt galdiņu sev piemērotā laikā. Viss ir savās vietās, nav nekā lieka – tas viss ietver restorāna “Granāts” un kompānijas Baltic Design Colors pamatprincipu.

Granāts mājas lapas izstrāde
Sākumlapa
Granāts mājas lapas izstrāde
Iekšējā lappuse

Pieprasīt tāmi

Kontakti

Rakstiet

info@bdcolors.com

Nāciet

Brīvības iela 137, 310 kab., Rīga, Latvija

Saņemt atbildi

Jūs varat arī sazināties, izmantojot formu

Zvaniet mums

Telefons

(+371) 67551357

Mob. telefons

(+371) 22536111, 26015278

Online čats

Partneriem

Piedāvājam sadarbības iespējas reklāmas aģentūrām, izstrādātājiem, mājas lapu izstrādes un virzīšanas kompānijām.

Kā kļūt par partneri?

Brīvības iela 137-310, Rīga, Latvija

info@bdcolors.com