GSM Standart mājas lapas izveide

Kompānija “Jaunā līnija” jau vairāk kā 10 gadus nodarbojas ar mobilo tālruņu aparātu un dažādu to aksesuāru pārdošanu, kā arī ar starptautisko sakaru nodrošināšanu. Piedāvājot saviem klientiem vienīgi kvalitatīvas preces un pakalpojumus, “Jaunā līnija” pārliecinoši apsteidz savus konkurentus.

Uzdevums

Paaugstināt kompānijas potenciālo klientu informētību par ekonomiskām sazināšanās iespējām aiz robežas. Piedāvāt numuru un izdevīgu tarifu plānu izvēles iespējas pie Krievijas vadošajiem mobilo sakaru operatoriem – MTS, Bilain un Megafon – online režīmā.

Risinājums

Mājas lapa gsmstandart.com ir izveidota pilnīgi atbilstoši apstiprinātajam brīfam un iepriekš norunātajā termiņā. Izstrādes gaitā ir ņemtas vērā prasības saistībā meklēšanas sistēmām, kas paaugstina interneta resursa “pārskatāmību”. Galvenajā lapā klienti saņem izsmeļošu informāciju par izdevīgām saziņas iespējām, tādā veidā nekavējoties izvērtējot attiecīgo piedāvājumu. Šeit arī iespējams ātri pāriet uz interesējošo sadaļu – interfeiss ir organizēts vienkāršā un loģiskā veidā.

Interneta resursa programmas daļa ietver ļoti rūpīgu darbu saistībā ar pieslēgšanu kompānijas “Jaunā līnija” datu bāzei, kas ļauj apmeklētājiem izvēlēties starptautiskus numurus un tarifu plānus tieši mājas lapā. Integrācija ar visplašāk pielietojamajām maksāšanas sistēmām ir pavērusi sevišķi ērtas iespējas pasūtījumu apmaksai – klienti iegādājas sakaru paketes un SIM kartes, pat nepieceļoties no ērta dīvāna.

GSM Standart mājas lapas izveide
Sākumlapa
GSM Standart mājas lapas izveide
Iekšējā lappuse

Pieprasīt tāmi

Kontakti

Rakstiet

info@bdcolors.com

Nāciet

Brīvības iela 137, 310 kab., Rīga, Latvija

Saņemt atbildi

Jūs varat arī sazināties, izmantojot formu

Zvaniet mums

Telefons

(+371) 67551357

Mob. telefons

(+371) 22536111, 26015278

Online čats

Partneriem

Piedāvājam sadarbības iespējas reklāmas aģentūrām, izstrādātājiem, mājas lapu izstrādes un virzīšanas kompānijām.

Kā kļūt par partneri?

Brīvības iela 137-310, Rīga, Latvija

info@bdcolors.com