Vingrošanas olimpiskais centrs mājas lapas izveide

Vingrošanas Olimpiskais Centrs – viena no lielākajām un mūsdienīgākajām vingrošanas zālēm Austrumumeiropā - uzsāka savu darbību 2007. gada martā. Centra dibinātāji ir Jevgēņijs Saproņenko un Igors Vihrovs.

Uzdevums

Vingrošanas Olimpiskā Centra mērķa auditorija ir jaunatne. Tāpēc par galveno uzdevumu izvirzīta mājas lapas izstrāde ar mērķi izveidot atbilstošu imidžu, orientējoties pamatā uz jauniešu auditoriju. Jaunas mājas lapas izstrādei ir jāsekmē vingrošanas popularizēšana Latvijas iedzīvotāju vidū.

Risinājums

Mājas lapas izstrāde ietver vairākus risinājumus. Tie ir mūsdienīga, spilgta dizaina izstrāde, izmantojot unikālu šriftu, maksimāli vienkāršu interfeisu, lai nodrošinātu mājas lapā izvietotās informācijas ērtu pieeju, kā arī motivējošu nelielu videofilmiņu un fotogrāfiju ievietošanu. Mājas lapa atbilst visiem pasaules programmēšanas standartiem. Tagad ir iespējama veiksmīga mājas lapas optimizācija Google meklēšanas sistēmā, kas nešaubīgi sekmēs veselīga dzīves veida popularizēšanu. Mājas lapa izdzīvo aktīvu un pilnvērtīgu dzīvi. Pastāvīgi tiek atjaunināta jaunumu lenta, atspoguļojot visus pēdējos Vingrošanas Olimpiskā Centra notikumus un aktualitātes.

Vingrošanas olimpiskais centrs mājas lapas izveide
Sākumlapa
Vingrošanas olimpiskais centrs mājas lapas izveide
Iekšējā lappuse

Pieprasīt tāmi

Kontakti

Rakstiet

info@bdcolors.com

Nāciet

Brīvības iela 137, 310 kab., Rīga, Latvija

Saņemt atbildi

Jūs varat arī sazināties, izmantojot formu

Zvaniet mums

Telefons

(+371) 67551357

Mob. telefons

(+371) 22536111, 26015278

Online čats

Partneriem

Piedāvājam sadarbības iespējas reklāmas aģentūrām, izstrādātājiem, mājas lapu izstrādes un virzīšanas kompānijām.

Kā kļūt par partneri?

Brīvības iela 137-310, Rīga, Latvija

info@bdcolors.com