Itla mājas lapas izveide

Kompānija “ITLA” ir dibināta 1995.gadā, tās darbības virziens ir antibakteriālu zeķu, zeķbikšu, kāju un apavu kopšanas līdzekļu ar pretsēnīšu iedarbību ražošana un pārdošana ar tirdzniecības marku A. Kompānija arī nodarbojas ar ārstnieciski-profilaktiskās kosmētikas, mutes dobuma kopšanas līdzekļu un zeķu produkcijas vairumtirdzniecību.

Uzdevums

Izveidot “ITLA” interneta veikalu, kas arī akcentētu uzņēmuma imidžu. Kompānija pārdod savu produkciju gan savā veikalu tīklā, gan arī sadarbojoties ar citiem preču tirdzniecības tīkliem. Tāpēc arī uzdevums ietvēra ne tik lielā mērā kosmētikas realizēšanu caur mājas lapu, cik tās atpazīstamību patērētāju vidū.

Risinājums

Par risinājumu tika izvēlēts interneta veikala modificētais variants. Galvenās izmaiņas skāra galveno lapu – šeit nav “tūkstošiem preču pozīciju”, kā tas parasti ir raksturīgi tirdzniecībai caur Internetu. Galvenais uzsvars tiek likts uz kompānijas “ITLA” produkcijas virzīšanu, tās priekšrocību skaidrojumu un maksimāli pilnīgu informāciju par precēm.

Visumā mājas lapā ir pieejama arī preču iegāde online režīmā – ērtas sadaļas ar izceltiem sarakstiem ļauj ātri sameklēt interesējošo preču grupu, savukārt, pasūtījumu grozs sniedz iespēju saņemt preces ar kurjera piegādi, apkalpojot gan fiziskas, gan juridiskas personas.

Itla mājas lapas izveide
Sākumlapa
Itla mājas lapas izveide
Iekšējā lappuse

Pieprasīt tāmi

Kontakti

Rakstiet

info@bdcolors.com

Nāciet

Brīvības iela 137, 310 kab., Rīga, Latvija

Saņemt atbildi

Jūs varat arī sazināties, izmantojot formu

Zvaniet mums

Telefons

(+371) 67551357

Mob. telefons

(+371) 22536111, 26015278

Online čats

Partneriem

Piedāvājam sadarbības iespējas reklāmas aģentūrām, izstrādātājiem, mājas lapu izstrādes un virzīšanas kompānijām.

Kā kļūt par partneri?

Brīvības iela 137-310, Rīga, Latvija

info@bdcolors.com