Koala mājas lapas izstrāde

Skaistumkopšanas salons Koala – tā ir vieta, kur realitātē pārvēršas pašlaik pasaulē valdošās augstās modes tendences un stili. Salona meistari ne vien seko līdzi aktuālajiem fashion-virzieniem, bet rada tos paši. Salons Koala piedāvā simtiem dažādu griezumu, ekskluzīva stila izveidi un vienmēr pārsteidzošu rezultātu.

Uzdevums

Paaugstināt skaistumkopšanas salona popularitāti, iepazīstināt mājas lapas apmeklētājus ar mūsdienu pasaules modes virzieniem un prestižajiem stiliem, kā arī piesaistīt jaunus klientus skaistumkopšanas salonam Koala.

Risinājums

Ir pārstrādāts iepriekšējais mājas lapas Creative Nail Design dizains atbilstoši mūsdienu Web-dizaina tendencēm. Jaunais dizains pilnībā atveido CND dizainu un ietver mūsdienu noformējumu elementus. Tādā veidā tika rūpīgi izstrādāts sadaļu, cenu-lapu, izvēlnes punktu noformējums, sevišķa uzmanība tika veltīta dizaina attēlu un kustīgo elementu izvēlei, kas tai piešķir mūsdienīgumu. Dizaina īpatnība – iespēja izvēlēties ziemas un vasaras noformējuma variantu. Lai vienkāršotu saskarsmi ar salona darbiniekiem, katras lappuses apakšā ir ievietota forma, ar kuras starpniecību iespējams salona meistariem uzdot interesējošus jautājumus.

Koala mājas lapas izstrāde
Sākumlapa
Koala mājas lapas izstrāde
Iekšējā lappuse

Pieprasīt tāmi

Kontakti

Rakstiet

info@bdcolors.com

Nāciet

Brīvības iela 137, 310 kab., Rīga, Latvija

Saņemt atbildi

Jūs varat arī sazināties, izmantojot formu

Zvaniet mums

Telefons

(+371) 67551357

Mob. telefons

(+371) 22536111, 26015278

Online čats

Partneriem

Piedāvājam sadarbības iespējas reklāmas aģentūrām, izstrādātājiem, mājas lapu izstrādes un virzīšanas kompānijām.

Kā kļūt par partneri?

Brīvības iela 137-310, Rīga, Latvija

info@bdcolors.com