MD Concept mājas lapas izstrāde

Ekskluzīvo mēbeļu salons MD Concept piedāvā saviem pircējiem lieliskus vācu ražojuma interjerus. Mūsdienu dizaina inovācijas un labākie tehnoloģiskie jauninājumi ir iestrādāti konceptuālos risinājumos, kas ir ideāli piemēroti ēdiena gatavošanai, patīkamai laika pavadīšanai un, protams, mierīgai nakts atpūtai.

Uzdevums

Ievietot pārdošanai internetā augstas kvalitātes mēbeles, iepazīstināt mājas lapas apmeklētājus ar mūsdienu interjera tendencēm un aicināt jaunos pircējus apmeklēt salonu MD Concept.

Risinājums

Ir izveidots ekskluzīvs mājas lapas dizains, kas atbilst izsmalcinātā stila diktētajām augstajām prasībām. Tieši šeit nopietnība un lakonisms apvienojas pārdomātā interfeisā un kvalitatīvā “juzabiliti”. Lai nepārslogotu resursu ar detaļām, galvenajā lapā ir ievietotas tikai 4 sadaļas, bet apakšnodaļas ir novietotas kreisajā pusē vienotā atsauču blokā. Mājas lapā ir ievietots produkcijas katalogs ar katras pozīcijas detalizētu aprakstu, pie kam fotoattēli ir sarindoti ērtā galerijā ar attēlu pārvietošanas iespēju. Galvenajā lapā, kā arī sadaļās “Kompānija” un “Īpatnības” ievietots bloks ar firmas video-prezentāciju.

MD Concept mājas lapas izstrāde
Sākumlapa
MD Concept mājas lapas izstrāde
Iekšējā lappuse

Pieprasīt tāmi

Kontakti

Rakstiet

info@bdcolors.com

Nāciet

Brīvības iela 137, 310 kab., Rīga, Latvija

Saņemt atbildi

Jūs varat arī sazināties, izmantojot formu

Zvaniet mums

Telefons

(+371) 67551357

Mob. telefons

(+371) 22536111, 26015278

Online čats

Partneriem

Piedāvājam sadarbības iespējas reklāmas aģentūrām, izstrādātājiem, mājas lapu izstrādes un virzīšanas kompānijām.

Kā kļūt par partneri?

Brīvības iela 137-310, Rīga, Latvija

info@bdcolors.com