Metkon mājas lapas izstrāde

Uzdevums

Mājas lapas izveide, kas uzskatāmi parādītu visas metālapstrādes priekšrocības saistībā ar uzņēmuma jaunajām iekārtām. Tāda imidža formēšana, kas būtu atbilstoša pašreizējām uzņēmuma reālijām, jo iepriekšējā mājas lapa ir zaudējusi savu aktualitāti un neatspoguļo tās pārmaiņas, kuras norisinājušās kompānijā “Metkon” pēdējos pāris gados. Jaunās mājas lapas izstrādei ir jāatjaunina uzņēmuma veidols.

Risinājums

“Metkon” reputācija balstīta sava uzņēmuma pozicionēšanu, kas jau sen darbojas Latvijas tirgū un kas ir guvis lielu pieredzi un autoritāti savā darbības jomā.

Mājas lapas dizaina izveide ir veikta, ņemot vērā uzņēmuma pašreizējo “renomē”. Tika izveidots individuāls mājas lapas dizains izteikti klasiskā stilā. Rūpīgi pārdomātā mājas lapas struktūra nodrošina pieeju visām 1-2 klika sadaļām, bet svarīgākās sadaļas, kuras iekļauj produkciju un ražošanu, ir aplūkojamas jau galvenajā lapā.

Bez tam jauno metālapstrādes iekārtu uzskatāmi attēlotais darbs redzams videorullīšos un speciāli izveidotā fotoattēlu galerijā.

Metkon mājas lapas izstrāde
Sākumlapa
Metkon mājas lapas izstrāde
Iekšējā lappuse

Pieprasīt tāmi

Kontakti

Rakstiet

info@bdcolors.com

Nāciet

Brīvības iela 137, 310 kab., Rīga, Latvija

Saņemt atbildi

Jūs varat arī sazināties, izmantojot formu

Zvaniet mums

Telefons

(+371) 67551357

Mob. telefons

(+371) 22536111, 26015278

Online čats

Partneriem

Piedāvājam sadarbības iespējas reklāmas aģentūrām, izstrādātājiem, mājas lapu izstrādes un virzīšanas kompānijām.

Kā kļūt par partneri?

Brīvības iela 137-310, Rīga, Latvija

info@bdcolors.com