Poligrāfijas grupa Mūkusala mājas lapas izstrāde

“Poligrāfijas grupa Mūkusala” – tas ir mūsdienīgs poligrāfijas uzņēmums, kas nodarbojas ar avīžu, žurnālu, katalogu, reklāmas materiālu un citas poligrāfijas produkcijas izgatavošanu. Kompānija piedāvā augstas kvalitātes iespieddarbu pakalpojumus par izdevīgām cenām, kā arī sniedz profesionālu servisu. Uzņēmuma “Poligrāfijas grupa Mūkusala” panākumu pamatā ir mūsdienīgu un efektīvu tehnoloģiju pielietojums, labi apmācīts un kvalificēts personāls un vairāk kā 18 gadus ilga darba pieredze.

Uzdevums

Izvirzīt kompānijas biznesu jaunā līmenī, izveidojot piemērotu web-mājas lapu uzņēmuma “Poligrāfijas grupa Mūkusala” firmas stilā. Radīt failu apmaiņas iespēju ar klientiem, tai skaitā arī saistībā ar FTP protokolu.

Risinājums

Pēc konsultēšanās ar klientu ir izveidots nākamā interneta resursa makets, tad tas tika realizēts, ņemot vērā visas vēlmes un precizējumus. Mājas lapas dizains ir veidots firmas krāsu gammas toņos, galvenajā lapā izveidots dinamisks bloks, kas ietver “Poligrāfijas grupa Mūkusala” priekšrocību aprakstu.

Katrā interneta resursa lappusē ir projektu vadītāju bloks, kurā aplūkojami to cilvēku fotoattēli, ar kuriem mums būs jāsadarbojas, kā arī iespējams iepazīties ar viņu valodu zināšanām, kontaktinformāciju un pat dzīves pozīciju.

Mājas lapas foto galerija atspoguļo labākos momentuzņēmumus no kompānijas dzīves, savukārt, klientiem paredzētais daudzfunkcionālais failu ielādētājs, pāris reizes noklikšķinot peles taustiņu, ļauj sazināties ar kompāniju informācijas apmaiņai.

Poligrāfijas grupa Mūkusala mājas lapas izstrāde
Sākumlapa
Poligrāfijas grupa Mūkusala mājas lapas izstrāde
Iekšējā lappuse

Pieprasīt tāmi

Kontakti

Rakstiet

info@bdcolors.com

Nāciet

Brīvības iela 137, 310 kab., Rīga, Latvija

Saņemt atbildi

Jūs varat arī sazināties, izmantojot formu

Zvaniet mums

Telefons

(+371) 67551357

Mob. telefons

(+371) 22536111, 26015278

Online čats

Partneriem

Piedāvājam sadarbības iespējas reklāmas aģentūrām, izstrādātājiem, mājas lapu izstrādes un virzīšanas kompānijām.

Kā kļūt par partneri?

Brīvības iela 137-310, Rīga, Latvija

info@bdcolors.com