Rīgas mēbeļu serviss mājas lapas izveide

Latvijas uzņēmums Rīgas mēbeļu serviss ir kvalitatīvu mēbeļu izgatavotājs mājai un birojiem. Uzņēmuma ražotās mīkstās mēbeles izceļas ar savu ekskluzīvo dizainu, virsmu ideālo apstrādi un kalpošanas ilgumu. Rīgas mēbeļu serviss pietuvinās saviem klientiem, uzmanīgi ieklausoties viņu vēlmēs, kā arī sekojot līdzi aktuālajām modes tendencēm.

Uzdevums

Ir jāpiedāvā uzņēmuma produkcija un jāpiesaista jauni klienti ar saita un tematiskā kataloga starpniecību. Dizains veidojams stingri klasiskā stilā, akcentējot uzņēmuma Rīgas mēbeļu serviss nopietnību un stabilitāti.

Risinājums

Kompānijas Baltic Design Colors speciālisti izstrādājuši klasisku saita dizainu, kas ir pilnībā atbilstošs uzņēmuma Baltic Design Colors uzdevumam un imidžam. Baltic Design Colors dizaineri veikuši fotogrāfiju apstrādi galvenajai saita lappusei (3D-vizualizācija), ievietojot mēbeles stilīgos interjeros, kā arī izvēlējušies fotoattēlus ievietošanai produkcijas katalogā. Saitā tika ievietots Rīgas mēbeļu serviss pārstāvju sniegto tekstu kontents, pielietojot reraitingu. Lai palielinātu uzņēmuma saita apmeklējumus, pašlaik uzņēmums Rīgas mēbeļu serviss virzās meklēšanas sistēmā Google.lv.

Rīgas mēbeļu serviss mājas lapas izveide
Sākumlapa

Pieprasīt tāmi

Kontakti

Rakstiet

info@bdcolors.com

Nāciet

Brīvības iela 137, 310 kab., Rīga, Latvija

Saņemt atbildi

Jūs varat arī sazināties, izmantojot formu

Zvaniet mums

Telefons

(+371) 67551357

Mob. telefons

(+371) 22536111, 26015278

Online čats

Partneriem

Piedāvājam sadarbības iespējas reklāmas aģentūrām, izstrādātājiem, mājas lapu izstrādes un virzīšanas kompānijām.

Kā kļūt par partneri?

Brīvības iela 137-310, Rīga, Latvija

info@bdcolors.com