Spectrum mājas lapas izveide

AS “Spectrum” nodarbojas ar gaismas iekārtu pārdošanu juridiskām un fiziskām personām. Pakalpojumi, kas tiek sniegti saistībā ar apgaismojuma nodrošināšanu: elektromontāžas darbi, spuldžu nomaiņa gaismekļos, konsultāciju sniegšana saistībā ar elektroenerģijas ekonomiju, apgaismojuma dizains (gaismas dizains) un apgaismojuma aprēķināšana, ievērojot maksimālu elektroenerģijas ekonomiju, konsultāciju sniegšana LED apgaismojuma tehnoloģiju pielietošanā.

Uzdevums

Izveidot ērtu reprezentablu mājas lapu, kura ļautu īstenot produktu pasūtīšanu internetā. Izvietot specifikācijas ar gaismas iekārtu tehnisko raksturojumu norādījumiem. Mājas lapas izveidošana – tai ir jāatvieglina kontaktēšanās iespējas firmas un klienta starpā.

Risinājums

Lai risinātu izvirzītos uzdevumus, bija jāizveido mājas lapa ar unikālu un reprezentablu dizainu. Mājas lapas klasiskā fona noformējums ir papildināts ar krāšņu fotogrāfiju izvietojumu, kuras uzskatāmi ilustrē katra pakalpojuma sadaļu. Rezultātā uzņēmums ”Spectrum” ir ieguvis ideālu marketinga instrumentu, kas ļauj uzņēmumam atšķirties no citiem, piesaistīt klientus un palielināt savu tirgus daļu.

Rūpīgi pārdomātā kataloga struktūra ļauj apmeklētājam ātri sameklēt vajadzīgo preci, iepazīties ar tās tehniskajiem raksturojumiem un veikt pasūtījumu. Mājas lapa ir speciāli ieprogrammēta, ņemot vērā SEO-optimizācijas prasības, kas ļāva tai būt atpazīstamai meklēšanas sistēmām un palielināt mērķa apmeklētāju skaitu.

Spectrum mājas lapas izveide
Sākumlapa
Spectrum mājas lapas izveide
Katalogs

Pieprasīt tāmi

Kontakti

Rakstiet

info@bdcolors.com

Nāciet

Brīvības iela 137, 310 kab., Rīga, Latvija

Saņemt atbildi

Jūs varat arī sazināties, izmantojot formu

Zvaniet mums

Telefons

(+371) 67551357

Mob. telefons

(+371) 22536111, 26015278

Online čats

Partneriem

Piedāvājam sadarbības iespējas reklāmas aģentūrām, izstrādātājiem, mājas lapu izstrādes un virzīšanas kompānijām.

Kā kļūt par partneri?

Brīvības iela 137-310, Rīga, Latvija

info@bdcolors.com