SPORTIMA mājas lapas izveide

Labākais fitnesa klubs Baltijā “Sportima” ir vēris savas durvis 2004.gada 11.aprīlī. Kopš šīs dienas ir aizsācies darbs, pateicoties kuram mēs esam kļuvuši ne tikai par draudzīgu kolektīvu, bet arī par domu biedriem. Kluba principus raksturo olimpiskie lozungi: “Galvenais piedalīties, nevis uzvarēt!” un “Citius, altius, fortius” (Ātrāk, augstāk, spēcīgāk!).

“Sportima” treniņa iekārtojumu palīdzējuši veidot “Latvijas Bodibildinga asociācijas” (LABBA) profesionālie treneri, kuri kopš kluba atvēršanas vada nodarbības un konsultē apmeklētājus visos interesējošajos jautājumos.

Uzdevums

Neraugoties uz to, ka fitnesa klubam “Sportima” jau bija izveidota mājas lapa, uzdevums ietvēra ne tik lielā mērā dizaina izmaiņas, cik jaunas informācijas pasniegšanu un tāda web resursa izveidi, kurš atbilstu respektējama sporta kluba mūsdienīgām prasībām.

Risinājums

Kluba “Sportima” jaunā mājas lapa noteica fitnesa kluba jauno stilu un attīstības virzienu – tagad resursa lappusēs ir ietverti daudzi interaktīvi elementi, dinamiski informācijas bloki, kā arī īpaši veidota foto galerija, kas pielāgojas jebkuriem monitora izmēriem.

Visumā inovācijas nav kļuvušas par traucēkli jau pastāvošās izvēlnes arhitektūras tradīcijām, kas lietotājiem ir viegli izprotamas. “Informācija kā uz delnas” – šis princips ir iegūlis fitnesa kluba “Sportima” projektēšanas pamatā.

Interneta resursā ir izbrīvēta vieta ērtam nodarbību sarakstam, ar kuru var iepazīties visi interesenti, kā arī stilīgiem baneriem, kas klientus piesaista ar vilinošiem speciāliem piedāvājumiem; šeit ir pieejama arī on-line forma abonementa iegādei jebkurā diennakts laikā.

SPORTIMA mājas lapas izveide
Sākumlapa
SPORTIMA mājas lapas izveide
Iekšējā lappuse

Pieprasīt tāmi

Kontakti

Rakstiet

info@bdcolors.com

Nāciet

Brīvības iela 137, 310 kab., Rīga, Latvija

Saņemt atbildi

Jūs varat arī sazināties, izmantojot formu

Zvaniet mums

Telefons

(+371) 67551357

Mob. telefons

(+371) 22536111, 26015278

Online čats

Partneriem

Piedāvājam sadarbības iespējas reklāmas aģentūrām, izstrādātājiem, mājas lapu izstrādes un virzīšanas kompānijām.

Kā kļūt par partneri?

Brīvības iela 137-310, Rīga, Latvija

info@bdcolors.com