TBS Travel mājas lapas izstrāde

Kompānija “TBS” piedāvā visplašāko ar tūrismu saistīto pakalpojumu klāstu.

Uzdevums

Mājas lapas izveide jaunu klientu piesaistei un pastāvīgo klientu informēšanai par kompānijas “TBS” speciālajiem piedāvājumiem, kā arī atsevišķu kompānijas “TBS” menedžeru funkciju automatizācijas nodrošināšanai un laika patēriņa mazināšanai darbinieku atkārtoti izpildāmu darbību veikšanai.

Risinājums

Mājas lapa piedāvā saviem klientiem apjomīgu katalogu, kas ietver ļoti daudzveidīgu informāciju par tūrisma maršrutiem. Kūrorti, ekskursijas, ievērojamas vietas, vispārēja rakstura noderīga informācija par valsti – tas viss ir mājas lapas apmeklētāju rīcībā.

Mājas lapas izveides process arī ietvēra moduļu izstrādi lielāko tūrisma aģentūru piedāvāto tūrisma ceļazīmju cenu automātiskai publicēšanai, piemēram, tādu kā “Novatours” un “ALIDA”.

Kompānijas “TBS” mājas lapa ir savienota ar tīkliem Twitter un Facebook, kur arī tiek publicēti tūrisma aģentūru speciālie piedāvājumi un akcijas. Pašlaik mājas lapa kalpo par efektīvu mārketinga instrumentu. SEO-optimizācija sekmē mājas lapas atrašanu meklēšanas sistēmās, savukārt, mājas lapas darbība palīdz ātri un kvalitatīvi apkalpot jebkuru ieinteresēto klientu.

TBS Travel mājas lapas izstrāde
Sākumlapa
TBS Travel mājas lapas izstrāde
Iekšējā lappuse

Pieprasīt tāmi

Kontakti

Rakstiet

info@bdcolors.com

Nāciet

Brīvības iela 137, 310 kab., Rīga, Latvija

Saņemt atbildi

Jūs varat arī sazināties, izmantojot formu

Zvaniet mums

Telefons

(+371) 67551357

Mob. telefons

(+371) 22536111, 26015278

Online čats

Partneriem

Piedāvājam sadarbības iespējas reklāmas aģentūrām, izstrādātājiem, mājas lapu izstrādes un virzīšanas kompānijām.

Kā kļūt par partneri?

Brīvības iela 137-310, Rīga, Latvija

info@bdcolors.com