Tiropa mājas lapas izveide

Kompānija Tiropa veic starptautiskos autopārvadājumus pa Eiropas valstīm. Kompānijas darbības sfēra ģeogrāfiskajā ziņā aptver teritoriju no Spānijas un Itālijas dienvidiem līdz pat Krievijas Federācijas Āzijas daļai. Kompānijā Tiropa loģistikas procesi tiek izstrādāti ar maksimālu rūpību, nodrošinot kravu piegādes augstas kvalitātes un termiņu ievērošanu.

Uzdevums

Atspoguļot uzņēmuma Tiropa sniegto pakalpojumu priekšrocības potenciālajiem klientiem vienkāršā un viegli pieejamā veidā, uzskaitīt kompānijas galvenās darbības jomas, izveidot pozitīvu imidžu un palielināt peļņu.

Risinājums

Ir izstrādāta mājas lapa, kuras dizains ir neizvērsts un funkcionāls, un kurā apmeklētāji jau pašā pirmajā galvenajā lapā saņem maksimāli pilnīgu informāciju par kompāniju Tiropa, tās darbības sfēru, iespējām un priekšrocībām. Visi bloki ir izkārtoti intuitīvi saprotami, kas atvieglo darbu ar interfeisu, neļaujot “maldīties trijās priedēs.” Kontaktinformācijas lappusē ir norādīti kompānijas galvenie speciālisti, ar kuriem var tiešā veidā sazināties neatliekamu jautājumu risināšanai.

Tiropa mājas lapas izveide
Sākumlapa
Tiropa mājas lapas izveide
Iekšējā lappuse

Pieprasīt tāmi

Kontakti

Rakstiet

info@bdcolors.com

Nāciet

Brīvības iela 137, 310 kab., Rīga, Latvija

Saņemt atbildi

Jūs varat arī sazināties, izmantojot formu

Zvaniet mums

Telefons

(+371) 67551357

Mob. telefons

(+371) 22536111, 26015278

Online čats

Partneriem

Piedāvājam sadarbības iespējas reklāmas aģentūrām, izstrādātājiem, mājas lapu izstrādes un virzīšanas kompānijām.

Kā kļūt par partneri?

Brīvības iela 137-310, Rīga, Latvija

info@bdcolors.com