Jaunā Līnija mājas lapas izstrāde

Kompānija “Jaunā Līnija” jau vairāk kā 10 gadus nodarbojas ar mobilo tālruņu un to dažādo aksesuāru vairumtirdzniecību, kā arī starptautisko sakaru pakalpojumiem. Sniedzot klientiem vienīgi kvalitatīvas preces un pakalpojumus, “Jaunā līnija” pārliecinoši apsteidz savus konkurentus.

“Jaunās Līnijas” klienti vienmēr spēj sameklēt sev nepieciešamo – neatkarīgi no pieprasījumu sarežģītības.

Uzdevums

Izstrādāt programmu kompleksu, kas ļauj īsā laikā atvērt pilnībā funkcionējošu mājas lapu katram jaunajam kompānijas partnerim. Tas vajadzīgs tādēļ, lai katrs “Jaunās Līnijas” partneris spētu uzsākt praktiski tūlītēju darbu Internetā saistībā ar kompānijas preču un pakalpojumu pārdošanu.

Risinājums

Mūsu speciālistu izstrādātais risinājums ļāvis unificēt visas “Jaunās Līnijas” partneru mājas lapas, izveidojot mātes kompānijai atbilstošu vienotu stilu. Taču šāda darba rezultātā netika radīta “klonu armija”, jo mūsu dizaineri un programmētāji jau iepriekš paredzēja zināmu jauno Interneta resursu mainību, ko noteica uzdotie lielumi.

Bez tam, mēs ņēmām vērā vairākus sadarbības tipus – atkarībā no tā partneris iegūst atšķirīgu piekļuves līmeni viņam paredzētajam partnera tīkla funkcionālam.

Visas partneru mājas lapas ir saistītas ar kopīgu “mātes” serveri un automātiski atjaunina aktuālo informāciju: cenas, piedāvātos pakalpojumus un produktus, akciju piedāvājumus, banerus u.c. Tas viss ļauj viegli atbalstīt partneru Interneta resursu tīkla darbu un minimizēt cilvēciskā faktora ietekmi.

Jaunā Līnija mājas lapas izstrāde
Sākumlapa
Jaunā Līnija mājas lapas izstrāde
Iekšējā lappuse

Pieprasīt tāmi

Kontakti

Rakstiet

info@bdcolors.com

Nāciet

Brīvības iela 137, 310 kab., Rīga, Latvija

Saņemt atbildi

Jūs varat arī sazināties, izmantojot formu

Zvaniet mums

Telefons

(+371) 67551357

Mob. telefons

(+371) 22536111, 26015278

Online čats

Partneriem

Piedāvājam sadarbības iespējas reklāmas aģentūrām, izstrādātājiem, mājas lapu izstrādes un virzīšanas kompānijām.

Kā kļūt par partneri?

Brīvības iela 137-310, Rīga, Latvija

info@bdcolors.com