Vivasan mājas lapas izstrāde

Kompānija Vivasan, tas ir lielāko Šveices uzņēmumu starptautiskā tirgus ģenerālais pārstāvis saistībā ar plaša asortimenta produktu ražošanu uz augu bāzes. Tie ir krēmi, izgatavoti, izmantojot ārstnieciskos augus, ēteriskās eļļas, ķermeņa un matu kopšanas līdzekļi, kosmētika, bioloģiski aktīvas uztura piedevas u.c.

Kompānija Vivasan strādā pēc daudzpakāpju mārketinga sistēmas principiem.

Uzdevums

Izstrādāt mājas lapas un preču iesaiņojuma dizainu, kas kalpos par kompānijas imidžu. Pie kam stilam ir jāatspoguļo kompānijas būtība. Ir jāizveido lietošanas ziņā ērta mājas lapa, ņemot vērā Fen-Šui konsultantu ieteikumus. Mājas lapai ir jāprezentē produkcija, rosinot vēlēšanos to iegādāties, kā arī jāsekmē kompānijas partneru atbalsts un jaunu cilvēku piesaistīšana, kuri vēlas iegādāties kompānijas ražoto produkciju vai iesaistīties tās izplatīšanā.

 

Risinājums

Ir ieveidots kompānijas stils un izstrādāts atbilstošs mājas lapas un iesaiņojuma materiālu dizains. Gaišā krāsu gamma, kurā dominē zaļie un gaišzilie toņi, simbolizē tīrību, kvalitāti un kompānijas produkciju. Izveidojot mājas lapu, tika ņemti vērā Fen-šui konsultantu ieteikumi, - mājas lapai jābūt ne tikai skaistai, bet tai arī harmoniskai, savukārt, plašais produkcijas katalogs atvieglo vajadzīgā produkta izvēli un pasūtīšanu.

Vivasan mājas lapas izstrāde
Sākumlapa
Vivasan mājas lapas izstrāde
Iekšējā lappuse

Pieprasīt tāmi

Kontakti

Rakstiet

info@bdcolors.com

Nāciet

Brīvības iela 137, 310 kab., Rīga, Latvija

Saņemt atbildi

Jūs varat arī sazināties, izmantojot formu

Zvaniet mums

Telefons

(+371) 67551357

Mob. telefons

(+371) 22536111, 26015278

Online čats

Partneriem

Piedāvājam sadarbības iespējas reklāmas aģentūrām, izstrādātājiem, mājas lapu izstrādes un virzīšanas kompānijām.

Kā kļūt par partneri?

Brīvības iela 137-310, Rīga, Latvija

info@bdcolors.com