ZEME AUTO mājas lapas izveide

"ZEME AUTO" – Latvijas kompānija, kas sniedz automašīnu līzinga pakalpojumus un privātpersonu kreditēšanu automašīnu iegādei.

Izvirzītais uzdevums:

Izveidot lietošanā ērtu korporatīvo mājas lapu, kas būtu orientēta gan uz darbu ar jauniem klientiem, gan uz kompānijas esošo klientu un sadarbības partneru apkalpošanas līmeņa celšanu.

Risinājums:

Vadoties pēc web dizaina jaunākajām tendencēm un starptautiskajiem W3C (World Wide Web Consortium) programmēšanas standartiem, mēs izstrādājām mūsdienīgu, dinamisku mājas lapu ar lietotājam draudzīgu, neapgrūtinošu dizainu un ērtu funkcionalitāti.

Lai mājas lapu padarītu maksimāli ērtu lietotājam, mēs to papildinājām ar vairākām interaktīvām formām, ar kuru palīdzību potenciālie un esošie "ZEME AUTO" klienti var uzdot jautājumu kompānijas menedžeriem, novērtēt savas finansiālās iespējas un aizpildīt pieteikumu līzinga noformēšanai. Turklāt katrai sadaļai tika uzrakstīts unikāls tekstuālais saturs, kas vienkāršā un saprotamā valodā izklāsta lietotājiem sniegto pakalpojumu priekšrocības un īpatnības.

ZEME AUTO mājas lapas izveide
Sākumlapa

Pieprasīt tāmi

Kontakti

Rakstiet

info@bdcolors.com

Nāciet

Brīvības iela 137, 310 kab., Rīga, Latvija

Saņemt atbildi

Jūs varat arī sazināties, izmantojot formu

Zvaniet mums

Telefons

(+371) 67551357

Mob. telefons

(+371) 22536111, 26015278

Online čats

Partneriem

Piedāvājam sadarbības iespējas reklāmas aģentūrām, izstrādātājiem, mājas lapu izstrādes un virzīšanas kompānijām.

Kā kļūt par partneri?

Brīvības iela 137-310, Rīga, Latvija

info@bdcolors.com