Mūs iesaka

Simona Moosar

pārdošanas
vadītāja

Mūsu uzņēmumam bija nepieciešams uztaisīt jaunu mājas lapu atbilstoši mūsdienu prasībām. Mājas lapa tika paredzēta viesnīcas darbībai un mājas lapas izstrādē ietilpa vairāki šīs nozares aktuāli uzdevumi.

SIA "Baltic Design Colors" paveica kvalitatīvu darbu, un mēs esam apmierināti ar gūtu rezultātu.

Kompānijas pārstāvji spēja nodrošināt individuālu pieeju mūsu projektam. Jāatzīst, ka gan tehniskā palīdzība un risinājumi, gan mājas lapas dizainera darbs tika paveikts augstā līmenī.

Mūsu uzņēmumam SIA "Baltic Design Colors" kontaktpersona bija Aleksandrs Borzih.

Ar kompānijas pārstāvjiem bija ērti un patīkami komunicēt, tika saglabātas visas līguma formalitātes, bet tas nekavēja mājas lapas izstrādes norises gaitu.

SIA "Bruņinieks MS" City Hotel TEATER vēl Jums turpmāku veiksmīgu attīstību un darbību!

http://www.cityhotel.lv//

Olga Strazdiņa

SIA "BKB Birojs"
valdes locekle

Balstoties uz mūsu klienta ieteikumu, 2011. gada janvārī tika izveidota sadarbība ar SIA “Baltic Design Colors”. Mūsu uzņēmumam bija nepieciešams izmanīt mājas lapu atbilstoši mūsdienas prasībām, jo mājas lapa bija izveidota sen un bija nepieciešams risinājums par aktualizāciju.

Pateicoties SIA “Baltic Design Colors” profesionāliem tika izmanīts logotips, pilnība izmanīta mājas lapa, tās vizuālas izskats, paplašinātas mājas lapas sadaļas, mājas lapa ir ērti lietojama. Pēc mājas lapas atjaunošanas tika turpināta sadarbība par mājas lapas uzturēšanu un virzīšanu. Mājas lapas virzīšanas rezultāti mūs patīkami pārsteidza.

Sadarbība pastāv arī šodien, kas liecina par ilgtoši veiksmīgu sadarbību.

Varam ieteikt SIA “Baltic Design Colors” ka profesionālu komandu savā jomā, ar ātru reaģēšanu, nestandarta pieeju, godīgu, konkurētspējīgu darbu.

www.bkbbirojs.lv/

Inga Šternberga

Kvalitātes un attīstības
vadītāja

Šogad uzsākām sadarbību ar kompāniju SIA "Baltic Design Colors" jaunas mājas lapas izveidošanā. Kopā ar kompāniju tika izveidota vizuāli skaista un funkcionāla mājas lapa, kura ir ērti lietojama ikvienam klientam. Mums bija būtiski, lai mājas lapā esošā informācija bija būtu viegli uztverama vietējiem, kā arī eksporta klientiem. Kompānija piedāvāja dažādus risinājumus mājas lapas pilnveidošana, kā rezultātā esam ieguvuši mūsdienīgu mājas lapu.

Pateicamies kompānijai par līdzšinējo sadarbību mājas lapas izstrādes procesā un iesakām arī citiem uzņēmumiem, izmantot SIA "Baltic Design Colors” sniegtos pakalpojumus. SIA "Baltic Design Colors" strādā profesionāla komanda, kura ir gatava piedāvāt klientam labākos risinājumus modernas mājas lapas izveidošanai.

http://www.pgm.lv/

Andris Gedra

direktors

SIA "TIROPA" izskata pateicību uzņēmumam SIA "Baltic Design Colors" par lieliski izstrādāto mājas lapu. SIA "Baltic Design Colors" dizaineri perfekti pilnveidoja firmas stilu un precīzi realizēja visus nospraustos mērķus.

SIA "TIROPA" nodarbojas ar kravu pārvadājumiem no Latvijas uz visattālākajiem pasaules nostūriem. Savukārt, SIA „Baltic Design Colors" realizējot projektu par stilizēto un dinamisko Eiropas ģeogrāfisko karti, teicami sasniedza izvirzīto mērķi - parādot klientam, ka SIA "TIROPA" piedāvā plašus pakalpojumus kravu pārvadājumu jomā.

http://tiropa.lv/

Sabiedrisko attiecību
nodaļas vadītājas
vietniece

Pateicamies kompānijai Baltic Design Colors par elastīgu pieeju un operativitāti, izrādītus Trasta komercbankas elektroniskās tirdzniecības platformas TKB TRADER web lapas izveidē. Novērtējām uzņēmuma kolektīva spēju ieklausīties individuālos pieprasījumos, gatavību pieņemt ātrus lēmumus un novirzīt visus savus resursus sarežģītu un steidzīgu uzdevumu risināšanai.

Esam apmierināti ar iegūto rezultātu – salīdzinoši īsos termiņos bija izveidota mūsdienīga un no dizaina viedokļa oriģināla web lapa, kura nodrošina mūsu klientiem iespēju ar ērtību pārvaldīt savas investīcijas.

http://www.tkbtrader.com/

Bubis A.

Ģenerālais
direktors

Kompānija SIA Baltic Design Colorsir paveikusi sarežģītu un diezgan netriviālu darbu: izveidojusi mums interneta mājas lapu gsm.travel, pievienojot krāšņu, funkcionālu dizainu, ērtu SMS un jaudīgu bilinga sistēmu.

Darbs ir paveikts īsā laika posmā, saskaņojot visas pozīcijas un stingri ievērojot visus noteiktos termiņus. Mēs esam pilnībā apmierināti ar rezultātiem un izsakām pateicību visam SIABaltic Design Colorskolektīvam!

http://www.gsm.travel/

Pieprasīt tāmi

Kontakti

Rakstiet

info@bdcolors.com

Nāciet

Brīvības iela 137, 310 kab., Rīga, Latvija

Saņemt atbildi

Jūs varat arī sazināties, izmantojot formu

Zvaniet mums

Telefons

(+371) 67551357

Mob. telefons

(+371) 22536111, 26015278

Online čats

Partneriem

Piedāvājam sadarbības iespējas reklāmas aģentūrām, izstrādātājiem, mājas lapu izstrādes un virzīšanas kompānijām.

Kā kļūt par partneri?

Brīvības iela 137-310, Rīga, Latvija

info@bdcolors.com